Wpis z mikrobloga

ta "recenzja" #starfield od #arhneu to jedno wielkie XD które można skwitować "no mi się podoba". Zero odniesienia się do bugów, rozwiązaniom technicznym z Obliviona, nudnej fabuły, beznadziejnemu UI, słabego strzelania, brzydkiej grafiki, słabej optymalizacji. Myślę, że dark cuckon nie chciał tego recenzowac bo widział że gówno, a że bethesda sypnęła groszem to falafel wysmarował takie coś co nawet ciężko nazwać recenzją. Jakaś prezentacja produktu czy coś bardziej XD A potem dark cuckon płacze, że mu wyświetlenia spadły.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@michal-dabrowski420 A ja testuję grę i jak mi odpowiada to kupuję. Tyle. Tylko moja opinia ma dla mnie znaczenie. Gdybym patrzył na opinie innych to bym nigdy nie zagrał w swoje ulubione gry.
  • Odpowiedz
@michal-dabrowski420: co wy z tym sypaniem groszem od bethesdy xDD tak, juz sypią kazdemu dziennikarzowi na całym swiecie i wykopkom jeszcze, bo tu sa osoby, którym gra sie podoba

redakcyjnego gamepassa? o lol, taki biedny jest że nie stać go na swojego?


mowil o tym w tym filmiku, widac tak uważnie ogladales xd
  • Odpowiedz
@michal-dabrowski420: Kłamiesz bo kebab mówił o bugach których doświadczył (ja np. nie doświadczyłem jeszcze żadnych po 20 h), mówił o "rozwiązaniach technicznych z Obliviona" i mówił o tym że jest to typowa gra na silniku Bethesdy nawet to skrytykował, nie mówił bo "nudnej fabule" bo ona nie jest nudna, ja po 20h jestem ultra wciągnięty i nawet małe questy robią wrażenie fabularnie, generalnie wszystko o czym wspomniałeś Kebab poruszył w recenzji
  • Odpowiedz
@michal-dabrowski420 wydawało mi się, że moja opinia o ostatnich recenzjach arhn jest odosobniona, a tu niespodzianka. Szczególnie słaba była recenzja BG3. Kompletnie nic z niej nie wynikało, zupełnie jakbym czytał opis gry z pudełka, a to jest gra, o której można zrobić recenzje trwająca pewnie z godzinę.
  • Odpowiedz
@kemilk91: archon to sie nadaje co najwyżej do gadania o jakichś starych grach jakie to były fajne przez różowe okulary. Jak zaczął kiedyś jechać po gościu w komentarzach który stwierdził że recenzje nie powinny być subiektywne bo wg. archona nie da sie napisać bez subiektywności to przestałem go traktować na poważnie xD
  • Odpowiedz