Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to już fetysz i czy ktoś (głównie różowe) też tak ma?
Być może mam jobla na punkcie męskiego śródstopia i teraz zastanawiam się, czy coś w tym jest i czy to faktycznie fetysz.
#srodstopiara ?

Miałam dyskusję z niebieskiem po tym jak na moją prośbę gorącego zdjęcia (był na dłuższej delegacji) dostałam zdjęcie z jego stopami na łóżku (rzut z góry). Nie zdawałam sobie sprawy, ale on zauważył, że kilka razy skomentowałam jego sródstopie. Jak chodzi boso to zawsze zerknę, nawet jak chodzi boso i nago. Jemu zatrybiło w głowie kiedy oglądalismy "Ucieczkę z Alcatraz"a ja cofnęłam dwa razy na scenę, w której Eastwood idzie do celi nago i widac jego stopy (widać też tyłek i klatę, ale o stopy mi chodzilo, niebieski wtedy dopytał).
I coś w tym jest, ale dla mnie to nie jest seksualne, tylko po prostu estetyczne. Podoba mi się też konkretny rodzaj śródstopia, a nie każde.

To fetysz, czy nie? Ta wiedza nie zmieni mojego życia, ale nie miałam nigdy fetyszu.

#fetysz #stopyboners #stopki #srodstopiara XD



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja mam fetysz kobiecych stóp, obserwuje je w każdym momencie swojego życia. Zamiast na twarz, patrzę na stopy... Jeśli niebieski nie podziela fetyszu, a jesteś z Krakowa to odezwij się na priv ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ryangiggs11 - nie, niebieski nie podziela mojego "fetyszu" jego stóp i stóp męskich. Ot, stopy ;) Tylko ja mam używanie :D Przykro mi, ale z naszej współpracy stópkowej nic nie będzie
@dzikop - Lubię patrzeć na stopy niebieskiego, ale nic z tych rzeczy. Ani, żeby były na mnie, ani żeby je np. lizać. Czyli jednak nie fetysz, a po prostu estetyka.

  • Odpowiedz