Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bycie singlem po 30 jest fajne mówie wam żaden #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet zmiana pracy nie pomaga, dalej nie widzę sensu życia, celu i wpadam w tę samą rutynę. Kompletnie nic nie cieszy, nawet granie w gierki popijając piwko to już to nie to. Nie mam pomysłu co robić z wolnym czasie więc go po prostu marnuje na upijaniu się żeby szybciej dzień minął i do spania. To samo w weekend. Wyjście do ludzi przypomina mi o tym, że jestem samotny w tłumie. Zresztą co mi daje wyjście do ludzi? Idę z punktu A do B i jedyne co mogę to najwyżej coś śmiesznego powiedzieć do kasjerki przy zakupie. Nie muszę wspominać o tym, że każdy znajomy już dawno rodzina, dzieci i budują się a ja po raz 999 instaluje #tinder. Ciekawe czy ktoś też tak ma? Same młodziki tutaj na tagu póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#doroslosc #samotnosc #depresja #agepill #wykop30club #wykop30plus #tfwnogf #blackpill #relacje #zwiazki #feels #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Bycie singlem po 30 jest fajne mówie wam żade...

źródło: 236c683721e26b0ce1fca0afb973914b

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Powolna agonia i marazm nic już nie cieszy jeśli nie wygrało sie na loterii genetycznej to już ITS OVER, pasje,hobby nic nie dają na dłuższą mete i granie w gry to samo jak piszesz a jak ktoś jeszcze jest overthinker czy WWO wychowany pod kloszem matki bez meskiego wzorca to już ma przeje,bane całkowicie, pozostaje wspominać nostalgiczne czasy beztroskiego dzieciństwa czy ewentualnie pierwsze miłości jeśli komuś było dane.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: 29 i też singiel, ale nie przegryw, bo byłem w związkach, więc nie mogę się nim nazywać. Szczerze? Nie chce już dzieci i zakładania rodziny, ale jakaś młodziutka 18-23 latka by się przydała :D. Ogólnie nie ma takiej, której bym na tyle zaufał, żeby myśleć o zakładaniu rodziny i robieniu dzieci, tym bardziej w tym kraju.
Pamiętaj też, że duża część tych związków to niewypał i ludzie są nieszczęśliwi. Związek
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: wiem że życie to gówno, ale wydaje mi się że osoby takie jak wspomniałeś (WWO, hardzi introwertycy) potrzebują kogoś kto nadaje na tych samych falach

piszę z doświadczenia, bo zawsze się spotykałem z jakimiś 'subiektywnie' dobrymi mięskami, ale tam zrozumienia i wspólnego dialogu nie było ani kszty - zawsze myślałem że jestem jakiś #!$%@? czy coś

poznałem tak samo zwariowaną dziewczynę i wreszcie ktoś rozumie moje głupie żarciki i nawiązania,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Życie samemu na dłuższą metę jest bardzo trudne, niestety jak przegrałeś na loteri genetyczne (a tak domyślam się że jest) to będzie ci trudno znaleść kogoś na tinderze, zastanów się kto tam jest albo laski które są toxix i nikt ich nie chce w związku co najwyżej to ONS dla nich, albo z rzadka laski które są po rozstaniu tylko że takie znikają bardzo szybko, ludzie wyczuwają że trafiła się
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przegrywanie w wieku 18-20 lat to nic w porównaniu do przegrywania około 30. W wieku 18-20 lat można cope'ować spotykając się ze znajomymi ale im dalej tym badziej grupki rozbijają się na pary a przegryw genetyczny zostaje sam. W wieku 30 lat gierki i seriale też już nie działają i zaczyna się powolne dogorywanie.
  • Odpowiedz