Wpis z mikrobloga

z tego co zrozumiałem to dziennikarka wysokich obcasów twierdzi że polki nie chcą sypiać z Polakami bo oni maja prawicowe poglądy a one lewicowe, więc musisz skręcić w lewo. Na szczęście wybawieniem dla polek na lewo jest mokebe bo jak wiemy afryka słynie z liberalizmu i praw kobiet ,szczególnie uganda która wprowadziła jakiś czas temu kare śmierci za homoseksualizm. Oczywiscie musiała wstawić selfie bo by nie wytrzymała bez atencji, jakis czas temu zwyzywała Muska od inceli #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
Pobierz sakiro12 - z tego co zrozumiałem to dziennikarka wysokich obcasów twierdzi że polki n...
źródło: Bez tytułu
  • 9
@sakiro12 tylko prawicowi Polacy często obnoszą się i chwalą prawicowe poglądy. Imigranci z Afryki, bliskiego wschodu nie bardzo sami poruszają tematy poglądów i polityki. Jak zapytasz co myśli o emancypacji kobiet, odpowie "habibi you are so beautiful " ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sakiro12: najlepsze jest to że jeśli jesteś atrakcyjny to twoje poglądy nie mają znaczenia bo i tak będziesz miał powodzenie - miałem takiego znajomego który był tak ultra prawicowy że azowcy to byliby przy nim ultra liberalni. Ale był tak bardzo przystojny (190cm wzrostu, służbowy penis 25cm) że co chwila z inną laska chodził
Niech sie bujają, mamy świeże kilkaset tysięcy wiernych, pięknych i nie zniszczonych lewacką ideologia ukrainek ( ͡º ͜ʖ͡º)