Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #nieruchomosci

Smieje sie z tych januszy ktorzy robia remont w mieszkaniu ale wazne pomieszczenie robia totalnie ponizej oczekiwan normalnych ludzi, marnuja kase na te sprzety i meble zamiast dolozyc (boi tak chca ceny bajonskie za m2) i na cos co bedzie sluzyc komus i wygladac.
Kuchnia ma:
- najtansze meble (paskudny i wysoki cokol), pewnie szajsowate prowadnice i zawiasy itd.
- blat z minumum 3 kawalkow w tym jeden malusi, laczenie listwami aluminiowymi a nie "bezszwowe"
- AGD z jakiejs innej bajki chyba... wszystko z innej parafii nie zintegrowane z meblami (elo 2023), okap tez lipny tani
- zlew tyci i to jeszcze okragly co nie pasuje a i jest po prostu maly, przy drzwiach by sie ocierac z przechodzacymi ;-)

Cena ponad 11k/m2 plus prowizja pokemona ok 2% za to ze ci pokazal 5 zdjec i 20 linijek opisu zrobil.
marsjanin2012 - #remontujzwykopem #nieruchomosci 

Smieje sie z tych januszy ktorzy r...

źródło: otodomkuchnia

Pobierz
  • 15
@marsjanin2012: przecież pewnie te meble to są skompletowane używki z olx w stylu oddam za darmo, albo po prostu już z tym kupili xD
przy filipie i remoncie to max co robisz to gipsujesz dziury i malujesz na dwa razy + ewentualnie najtańsze panele, ale je kładziesz na to co jest + wymiana elektryki, czyli zakładasz gniazdka z bolcami xD
@ChlopoRobotnik2137: tak to jest flip kamienicy, lazienke nawet nawet zrobili (foto tylko oceniam) a kuchnia jak u jakis naprawde totalnych sebixow z glebokiej wsi na podkarpaciu. To juz mogl nie robic w ogole kuchni i wystawic ogloszenie sam a nie przez pokemona, bylaby obnizka na piekna kuchnie. A tu dostajesz smieci (mikrofala 700W na jeden maly talerzyk za 200-300 lol) i jeszcze masz kase na kuchnie wydac na pokemona :D
@Rinter: w ogole na co komu gazowa, rura tylko rog szpeci, syf z gazu dodatkowy i niebezpieczne jednak, piekarnik i indukcje mozna wyrwac naprawde w dobrych cenach jak sie umie szukac. Rozumiem pan fliper sie spieszy ale tak kuchnia to pasuje jak piesc do nosa a jak pisalem mogl onizyc cene o kuchnie i o HA TFU pokemona ktorego najal, zajety czlowiek.
@marsjanin2012: to swoją drogą, mi bardziej chodziło o to z tej perspektywy że ja tam lubię gotować i po prostu użytkowanie takiej kuchni z 4cm blatem wystającym obok byłoby #!$%@? niewygodne, położysz większy garnek albo patelnię na palniku to blat będzie okopcony albo co gorsza przypalony, palony plastik to pewnie nic przyjemnego dla zdrowia, do tego nie trudno wyobrazić mi sobie sytuację gdzie garnkiem z gorącą wodą zahaczam o ten blat
Rinter - @marsjanin2012: to swoją drogą, mi bardziej chodziło o to z tej perspektywy ...

źródło: ciag roboczy

Pobierz