Wpis z mikrobloga

Już żałuję zakupu tego Pokemon Go Plus +
Jedyny sens miało to dla mnie że jadąc samochodem mogę złapać coś czego nie mam, jakiś shiny czy coś a to łapie tylko pokemony które już masz i innych nie...
Czy jest jakieś urządzenie nawet starszy model który łapie wszystko i wszystkimi pokeballami?
#pokemongo
  • 23
  • Odpowiedz
Czy jest jakieś urządzenie nawet starszy model który łapie wszystko i wszystkimi pokeballami?


@MrBeast: nie ma, trzeba czekać na klony Go plus + (o ile będzie dało się je zrobić)
  • Odpowiedz
@MrBeast

Już żałuję zakupu tego Pokemon Go Plus +

Jedyny sens miało to dla mnie że jadąc samochodem mogę złapać coś czego nie mam, jakiś shiny czy coś a to łapie tylko pokemony które już masz i innych nie...

Czy jest jakieś urządzenie nawet starszy model który łapie wszystko i wszystkimi pokeballami?

#pokemongo


No ale to łapie wszystkie, jak może ci nie łapać?
  • Odpowiedz
@MrBeast: Mam Go-tcha Evolve.
Łapie wszystko jak leci. Rzuca jedną czerwoną kulką, nie pamiętam czy grejt czy ekselent. Rozłącza się max co godzinę (wszystkie tak mają). Generalnie catch rate jest przyzwoity. Moje ostatnie statystyki:
Złapał: 1696
Uciekło: 1684
Czyli praktycznie co drugiego. Do tego jak masz stopa w zasięgu domu / pracy / szkoły, to masz #!$%@? plecak itemami. Fajny gadzet. Jak jeszcze chodzisz dużo / na rowerze jeździsz to już
  • Odpowiedz
  • 0
@Mosiondz: @GregPelka pojeździłem dziś samochodem po centrum Warszawy by złapać jak najwięcej XD i no ani jednego nowego pokemona nie mam do pokedexu, nie wiem gdzie to przeczytałem że nie łapie nowych ale muszę to sprawdzić raz jeszcze.
  • Odpowiedz
Raczej nie łapie nowych pokemonów. Jestem świeżo po zakupie Go Plus+ i nie chciał mi złapać niezarejestrowanego pokemona w pokedexie. Musiałem złapać ręcznie, a wtedy już mi je łapał. Na szczęście kręci nowymi pokestopami. Ostatnio przeszedłem się w nowe tereny. Nigdy tam nie byłem i automatycznie pokręcił mi pokestopami. Wszystkie były fioletowe.
Na razie na rynku nie ma klona Go Plus+. Wszystkie, jakie widzisz, są klonami Go Plusa. Duomon, Brook i jakaś
  • Odpowiedz
@GregPelka

@MrBeast: Mam Go-tcha Evolve.

Łapie wszystko jak leci. Rzuca jedną czerwoną kulką, nie pamiętam czy grejt czy ekselent. Rozłącza się max co godzinę (wszystkie tak mają). Generalnie catch rate jest przyzwoity. Moje ostatnie statystyki:

Złapał: 1696

Uciekło: 1684

Czyli praktycznie co drugiego. Do tego jak masz stopa w zasięgu domu / pracy / szkoły, to masz #!$%@? plecak itemami. Fajny gadzet. Jak jeszcze chodzisz dużo / na rowerze jeździsz to
  • Odpowiedz
  • 1
@aqua1125: z pokestopami nie ma problemów, dziś w 30 min nazbierało mi ze 100 pokeballi, bardziej mnie zastanawia czy omija jakieś pokemony których nie posiadam, w instrukcji jest napisane że pokeball świeci się na żółto jeśli nie mamy pokemona, możliwe że ręcznie działa łapanie nowych ale automat już go nie złapie. Trzeba chyba będzie przerobić sprzęt wg tutoriala na YT i tyle
  • Odpowiedz
@MrBeast

@Polski-Polak-Siema-PL Znajdę to niedługo, szukam gdzie to widziałem i znajdę.

nawet widzisz @aqua1125: potwierdza, była tam informacja którą widziałem że poksy których nie masz zarejestrowanych w pokedexie nie będą łapane.


Może coś z tego:

https://youtu.be/q2ooslCjC9k?si=1T7ZCAvawRPH2wyJ

https://thenerdstash.com/how-to-fix-pokemon-go-plus-not-auto-catching/

Raczej nie przypominam sobie aby mi nie łapał na początku z paldeii, zobaczę jak wygląda z tym frigibaxem, bo jeszcze nie mam go złapanego
  • Odpowiedz
  • 0
@Polski-Polak-Siema-PL: znalazłem

Auto-Throw

The Pokémon GO Plus + device also has an Auto-throw setting, which will use regular Poké Balls to automatically attempt to catch nearby Pokémon you have previously caught. Pokémon you haven’t caught before cannot be caught using this setting, however, the indicator light will still flash with a yellow light so you can use the Main Button to attempt to catch this Pokémon.

czyli trzeba przerobić na
  • Odpowiedz