Wpis z mikrobloga

Natan mówi prawdę, brutalna, ale prawdę - choćby nie wiem jak dużo influencerow mówiło, że jest okej przelizać się z nowo poznanym typem i iść z nim w segz - to będzie to mega #!$%@? odbierane przez faceta. Nastolatki i małolaty są mamione takim gownem, a potem są mega nieszczęśliwe i niezrozumiane. Trzeba powiedziec jasno - rozwiązłość nie jest okej.
#famemma
  • 15
  • Odpowiedz
  • 6
@KoninaBeZiomeczka ty jesteś takim ignorantem, że nawet nie wiesz, że w dzisiejszych czasach kobieta nie może być przegrywam - używasz słów, których nie rozumiesz. Doedukuj się, bo ja nie będę Cię prowadzić za rączkę przez całe życie. Z fartem.
  • Odpowiedz
  • 3
@KoninaBeZiomeczka masz rację, może sobie żyć jak chcę - tylko niech nie płacze, jak życie weryfikuje, że różowa bańka, w której tkwi okaże się śmierdzącym bajorem. Wmawianie nastolatkom, że przypadkowy seks bez zobowiązań jest okej i nie niesie żadnych znamion na psychice u młodej osoby jest po prostu ignoranctwem. Skończ #!$%@?ć synek, nie zaczepiaj mnie i żyj sobie po swojemu. Tylko potem nie płacz i nie dodawaj wysrywów, jak Cię życie dojedzie
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka Akurat w tym jednym popieram przegrywów, osobiście nawet bym nie chciał splunąć na szmule, która miała w #!$%@? więcej #!$%@?ów niż ja dzisiaj klusek w rosole. A tak się składa, że influenzy pokazują młodym dziewczynom, że nie ma w tym nic złego i, że to normalne. Niech zaczną opowiadać jak leczą choroby weneryczne to wtedy będzie chociaż to edukacyjne
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka:

to że płaczesz bo każdy może być rozwiązły jak chce nie ma znaczenia, twoje zdanie to ściek


Ma znaczenie i wynika to z natury. Mężczyźni widzą duży licznik u kobiet jako coś negatywnego, bo to oznacza, że jest ona łatwiejsza, mniej wymagająca. A ma to znaczenie dlatego, że laski tylko raz na 9 msc mogą być zapłodnione, więc jeżeli są selektywne i wymagające, to swiadczy o ich mądrosci. U kolesi
  • Odpowiedz