Wpis z mikrobloga

#danielmagical Wtyczkarz jaki był to był ale dużo nam dał radochy przez kilka miesięcy. Jego mąż Jaca również. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Serial był mega spoko z początku z każdym kolejnym wiadomo gorzej do momentu aż ta larwa o której każdy wie się pojawiła. Mimo tego i tak dobrze będę wspominał duet raszeiski. Była luka w pato to oni ją wypełnili w idealnym czasie.
#chlopakizraszei #patostreamy
PeriodFromVaginax9 - #danielmagical Wtyczkarz jaki był to był ale dużo nam dał radoch...

źródło: 32897523

Pobierz
  • 6
@slepaczekhuehuehue: ja myślę że to już nie będzie to samo, bo tucznik mówił że Jaca ma 15 dni odsiadki i 3 miesiące odwyku. Jak wrócą to pewnie cwelicki Mariusza będzie ogarniał bo na bank ten kwit co mu Mariusz podpisywał to było że za opiekę nad nim zostawi mu mieszkanie a Jacy będzie kazał wyginać.
@juwen: Byli w ZK chyba 7 lub 14 dni. Wrócili i stypowali na streamie który ma już inną domenę i ma lagi że nie idzie oglądać, kolejna sprawa to to że ostatni raz jak do nich zajrzałem tuż po wyjściu to już mało co pili. Ogólnie chyba kontent się wyczerpał. Więzienie mieli przymusowe za akcje na urzedniczej wszystko zamienione na pake bo nie chodzili na prace społeczne. Jakbyś był zainteresowany to