Wpis z mikrobloga

@login_cwiczebny: Ja tylko wspomniałem o możliwościach. To jest Plug-in. Resztę możesz doładować z gniazdka, a jak bateria się wyczerpie (zejdzie do 18%) to masz klasyczną hybrydę i realne spalanie do 3,5 litra w mieście. Żeby nie być gołosłownym załączam film. Podsumowanie na samym końcu. A i to nie jest żaden zamulacz. Moc systemowa hybrydy to 223 KM, w miarę żwawo się odpycha w przeciwieństwie do poprzednich generacji.
hyperlink - @login_cwiczebny: Ja tylko wspomniałem o możliwościach. To jest Plug-in. ...
  • Odpowiedz
a android auto już ma w obsłudze czy dalej nie? :D


@login_cwiczebny: Android Auto i Apple CarPlay. Poza tym to nowy typ jednostki. W końcu wygląda to nowocześnie, a nie jak jeszcze w Toyotach z 2022 roku, gdzie to było okropne. W końcu ten Prius jest fajny, już miałem okazję się przejechać.
  • Odpowiedz
Bezcelowe jeżdżenie jest zajebiste, polecam spróbować spokojnego #nightdrive


@ZlodziejBilonownic: tyle, że to nie jest bezcelowe bo zapewnia ci rozrywkę. A tymczasem wywiad w aucie jest gorzej niż bezcelowy, jest po prostu głupi bo albo się skupiasz na prowadzeniu wywiadu i możesz stanowić zagrożenie na drodze, albo się skupiasz na drodze i prowadzisz gównianie wywiad. Niby da się wycentrować ale wtedy jesteś kimś kto stwarza zagrożenie prowadząc kiepski wywiad.
  • Odpowiedz
W końcu wygląda to nowocześnie, a nie jak jeszcze w Toyotach z 2022 roku, gdzie to było okropne.


@hyperlink: właśnie o to mi najbardziej chodziło. Sam zastanawiałem się nad corollą gr. Niby fajnie, ale jak mi facet w Zabrzu powiedział, że trzeba czekać 2 lata prawie na kombi, to podziękowałem.
  • Odpowiedz
Jak chce się go obejrzeć to trzeba szukać w całym paśmie programowym tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=Pits06iZXAY&t=402s


@framugabezdrzwi: odcinek jest, ale niepubliczny, a z Onetu całkowicie zdjęty. xD Chyba się komuś nie spodobała prawda o jeżdżeniu "elektrykiem", a dlaczego to mogę się tylko domyślać. Paulina Matysiak miałaby mój głos, gdybym mógł na nią zagłosować.
rojberwlaczkach - >Jak chce się go obejrzeć to trzeba szukać w całym paśmie programow...

źródło: Paulina Matysiak Onet

Pobierz
  • Odpowiedz
@Orowerbogatszy ale zasoby to jedno - elektryk też przyczynia się do emisji, przecież on nie jeździ na nic, tylko na prąd z węgla xD
+ szkodliwe dla ludzi są też (a może przede wszystkim) pyły z klocków hamulcowych, resztki opon, a elektryk też ma opony
  • Odpowiedz