Wpis z mikrobloga

Mocno zastanawiająca jest narracja wielkich mejwenów (oprócz Cwiąkały, bo chłop jako jeden z nielicznych ma rozum) popierająca probierza, wydawało mi się że wiekszość z nich będzie mówić że gdzie tam on do kadry, a jak sie okazuje wcale tak nie jest XD patrza ze jest w u21 i juz NADAJE SIE XD zapomnieli juz o tym jak prowadzil kluby i ze przez 18 lat trenerki #!$%@? wygral, a jego druzyny graly wielkie gowno
Naprawdę jak oni wezmą jego a nie Papszuna #!$%@? oglądanie, chyba że skróty dla beki xD
(oczywiscie Papszun to moj najlepszy kandydat, ale nie wykluczam innych)
#reprezentacja
#mecz
#pilkanozna
#kanalsportowy
  • 8
@edix10: szczerze, to chociaż nie uważam, że Probierz jest jakimś super trenerem i w Polsce pewnie jest z 10 lepszych, to uważam, że byłby to w miarę dobry wybór. Probierz zna się z Kuleszą, więc jak taki Lewy się postawi, jak będą jakieś aferki w kadrze, to Probierz z Kuleszą się dogada i prędzej ogarną. A jak będzie Papszun, to znowu może być tak, że każdy będzie ciągnął w swoją stronę
@edix10: @ziko100 wiem, że Kulesza się raczej nie nadaje na prezesa PZPN, ale jeżeli mamy mieć jakieś wyniki dobre, to prędzej z Probierzem, bo będzie miał lepszą komunikacje z Kuleszą. Tak mi się wydaje. Przy lepszym prezesie, co do Papszuna nie miałbym wątpliwości, ale mam już dosyć kolejnych afer. Myślę, że afera premiowa to po części tez była wina tego, że każde z tria Michniewicz-Kulesza-piłkarze ciągnęło w swoją stronę. Przy Probierzu
@edix10: ostatnio wszyscy mejweni narzekali ze Bartosz Slisz nie zagrał w kadrze. Nie wypowiadam się co do tego czy słusznie czy nie, natomiast kilka dni po zgrupowaniu jeden z mejwenow wrzucił zdjęcie jak gra ze Sliszem w padla. Ogólnie to wydaje mi się ze to jest jeden krąg towarzyski i oni ze sobą wódkę piją i tyle z tego jest dziennikarstwa.