Wpis z mikrobloga

#!$%@? człowiek żyje sobie spokojnie nieświadomy i trafia przypadkiem na yt na content związany z laserami i się tylko #!$%@?.

#!$%@? trafiłem przypadkowo na filmiki z zabawy zielonymi oraz niebieskimi laserami no i nic mnie tak ostatnio nie #!$%@?ło jak widok kretynów promujących świecenie ludziom po oknach czy gdzieś w losowe miejsca na horyzoncie. Ja nie wiem, czy ci ludzie są po prostu tak #!$%@? głupi, że nie wiedzą jakie konsekwencje mogą wynikać z niekontrolowanego odbicia się wiązki laserowej, co może spowodować trwałe uszkodzenie wzroku albo oślepienie kierowcy czy pilota, czy świadomie wciskają niebezpieczną zabawkę gówniarzom, którym z głupoty i braku życiowego doświadczenia staje na widok wiązki lasera.

A potem płacz, że ktoś ma wyrok za oślepianie innych czy fakt, że już nigdy więcej nie będą mogli normalnie widzieć. Jak w ogóle #!$%@? można coś takiego legalnie sprzedawać? Dlaczego nigdzie nie podają informacji, że do zabawy z takimi laserami konieczna jest prawidłowa ochrona wzroku?

#!$%@? idziesz sobie spokojnie po chodniku, a tu jakiś #!$%@? debil oślepia cię dla beki laserem i #!$%@? game over zostajesz inwalidą... #!$%@?, że debil trafi do pierdla, wzroku już i tak nigdy nie odzyskasz.

#lasery #gorzkiezale ##!$%@? #youtube
Chosen_Fox - #!$%@? człowiek żyje sobie spokojnie nieświadomy i trafia przypadkiem na...
  • 3