Wpis z mikrobloga

czemu cie to dziwi ze większość bab nie ma hobby bo seriale to nie jest hobby niezależnie od tego czy to facet czy baba


@printf: Oczywiście, że serial/film może być jakimś hobby swojego rodzaju, ale u mężczyzn jeśli jest to hobby zazwyczaj wygląda to dużo bardziej skrajnie chociaż to może złe słowo ale nie wiem jak mam to opisać. Jak facet jara się czymś to zazwyczaj jest w stanie kupić sobie
KTO TO OGLĄDA??


@KubanskiEseista: W sumie to nie wiem kto to ogląda, ale kojarzę tę dziewczynę. Aż sobie sprawdziłem laska jest na YouTube jako twórca od 2015 roku czyli 8 lat ma 220 tys subów i ma problem z przebiciem 20 tys wyświetleń chociaż kiedyś była jedną z najpopularniejszych osób na polskim youtube, ale w sumie nic dziwnego że zdechło jak ogólnie wszystkie kanały z hałlami zakupowymi i mejkapem. Miałem okazje
Jak facet jara się czymś to zazwyczaj jest w stanie kupić sobie z tego t-shirt, bluzę, figurkę, kubek,


@Cztero0404: Facet skupia sie na konkretach (powiedziałbym, że w ogóle umie się skupić na czymś dłużej i bardziej wnikliwie). W kontekście imperium rzymskiego pewnie ma kompletnie #!$%@? kto kogo ruchał itd. o ile nie miało to przełożenia na jakieś wydarzenia, bądź nie da się z tego wyciągnąć uniwersalnej prawdy.
Emocje są ulotne i