Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze jest to że wciąż się tu znajdują jacyś optymisci co twierdzą że kontrofensywa przebiega wspaniale xD Kontrofensywa to totalna klapa. Wciagu 3 miesięcy odbili jedna większą wioskę stracili w #!$%@? sprzętu i sporo ludzi. Jeszcze przekręty zrobili. Dajcie spokój xD Co za wstyd i kompromitacja #ukraina #wojna
  • 18
  • Odpowiedz
@Megasuper: powtórzę co pisałem dzisiaj:
Oj boli terrorystów z rosji utrata łodzi podwodnej, ropuchy i stoczni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Do tego S400 na Krymie - masz informacje ile dokładnie tego stracili? (jak tak podeślij linka)
A jak dodać ostatnie wydarzenia z Opytne gdzie terroryści rosyjcy walili artylerią w swoich wylania się ciekawy obraz.

Kontrofensywa idzie jak ma iść - niech Ukraińcy działają swoim tempem. Ważne że
  • Odpowiedz
@Megasuper: Czyli? Nie pamiętam kto od 2WW stracił łódź podwodną ..... a nie czekaj coś było z Kurskiem ¯\(ツ)/¯ ale masz rację sam front poza okolicami Bahmutu się od wczoraj nie przesunął.
Dobrze że Ukraińcy niszczą sprzęt terrorystów i oszczędzają swoich żołnierzy
  • Odpowiedz
@Komorczak: poza tym liczby porażonych rosyjskich ciężarówek i cysterny wzrosła trzykrotnie. Niby szczegół ale na placach amunicji ma front nie dostarcza. Mam nadzieję ze Ukraińcy zdążą gdzieś cos ładnie przełamać.
  • Odpowiedz
Czyli? Nie pamiętam kto od 2WW stracił łódź podwodną ..... a nie czekaj coś było z Kurskiem


@Komorczak: duzo okretow podwodnych zatonelo od tamtego czasu, z USA chociazby USS Thresher, wiec nie siej glupot.
  • Odpowiedz
Oj boli terrorystów z rosji utrata łodzi podwodnej, ropuchy i stoczni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Komorczak: Okręt oberwał wczoraj a z ofensywy jest beka od ponad 2 miesięcy. Nie wiem po co robisz takie fikołki.

Do tego S400 na Krymie - masz informacje ile dokładnie tego stracili?


@Komorczak: Na zdjęciu widoczna zniszczona jedna wyrzutnia, czyli bateria najpewniej już działa w innym miejscu bo na zdjęciu satelitarnym
  • Odpowiedz