Wpis z mikrobloga

@ChadChampion no wlasnie przez te rozciąganie sie odbilem. Te wizje Clouda z Sephirotem jak się zaczęły, włączyło mi się "co do #!$%@?, już teraz?"

A z ciekawostek. Oryginal z psx zacząłem jak mialem okolo 19 lat a przeszedlem dopiero grubo po trzydziestce, bo zawsze stawało coś na drodze. Zepsuta psx, pozniej utrata sejwa na pc i jeszcze awaria karty pamięci na psp. Ostatecznie przeszedlem na ps3. Szkoda tylko ,ze większość najlepszych twistow
@ChadChampion Ja w remake nie dałem rady akurat nie przez przedłużanie bo to było nawet fajne tylko styl walki. Niestety ale nigdy nie sprawiały mi radości takie gry. A później i tak wygrał we mnie Finalowy nerd (summony w Midgarze (°° ) i odpuściłem. Jednak będę obserwował jak to dalej pójdzie.
@erebeuzet: Twórcy mieli świadomość, że kolejna część wyjdzie dopiero za kilka ładnych lat więc chcieli zapewne już w miare możliwości najszybciej wprowadzić postać Sephirotha. Teoretycznie dopiero pod koniec gry (Final Fantasy VII remake) powinniśmy się o nim dowiedzieć, wszak dopiero po wyjściu z midgaru jest ten flashback.

Ja z kolei za pierwszym razem gdy w to grałem to miałem około 11 lat (teraz 26 i wciąż to moja ulubiona gierka) i
@Staraagrafka: Może napisałem to troche opacznie, ale wskazałem w swojej odpowiedzi, że

Teoretycznie dopiero pod koniec gry (Final Fantasy VII remake) powinniśmy się o nim dowiedzieć.

W remake'u nie mamy flashbacku z Kalm,

@ChadChampion Oddaje honory. Jest rano mój mózg jeszcze nie pracuje i też źle przeczytałem Twoją wiadomość.

A jak myślisz czy w remaku zrobią tego questa który został wycięty z oryginału dotyczącego pewnej kwiaciarki? ( ͡º ͜ʖ͡º)


W ogóle pisanie spojlerów do 27 letniej gry to jakiś obłęd. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Staraagrafka:

W ogóle pisanie spojlerów do 27 letniej gry to jakiś obłęd. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bez kitu XDD jednak gra ta przeżywa drugie życie i bądźmy mili dla potencjalnych nowych graczy :p.
Nie wiem czy oglądałeś jakieś zwiastuny, ale wedle nich wiele może się zmienić.
Jest wiele teorii, ale moim zdaniem jedna jest bardzo możliwa. Jeśli nie jesteś na bieżąco z remakiem to również i dla
@martin123154: a to fakt, też pamiętam, że chciałem już przejść te grę i myślałem, że zajmie mi to z dwie godzinki a do nocy praktycznie grałem xD Ale zajebiście się skończyło, poszedłem spać z tym poczuciem, że chciałbym już kolejną część ()
@ChadChampion O Reno wiem, Barretem mnie zaszokowałeś. Sam ugrałem dość spory fragment gry. Ciekawa ta teoria i podoba mi się. Chociaż jak teraz myślę to historii kwiaciarki raczej nie zmienia ze względu na Advent Children i te inne poboczne projekty. Ale zobaczymy.

Przez Ciebie mam ochotę na 7, ale klasyczną już w tym roku przeszedłem (tak, jestem dziwny ale od 15 ponad nat raz w roku robię 7 i jedną inną część
@Staraagrafka: Jeśli chodzi o zmiane historii to uważam, że jest to możliwe. W tych częściach z kompilacji ff7 też jest kilka rzeczy zmienionych, co prawda są to małe rzeczy i niewiele znaczą w kontekście całej serii. Może Square nie chce odgrzewać kotleta tak po prostu, a chce coś zmienić, by poruszyć nawet tych co już historie dobrze znają :p.
Let me guess, ta druga część to FF9? xD Swoją drogą to
@Tylko_Seweryn: stary no a jak :D Kiedyś tak to męczyłem, dowiadywałem się, oglądałem reaction videos na jakieś kluczowe momenty, teorie spiskowe i w ogóle wytłumaczenie fabuły, bo jest nieoczywista nawet po dwóch przejściach. To było serio coś, zwłaszcza wtedy. Gra zajebista, ale ma #!$%@? community troche :/