Wpis z mikrobloga

  • 2
@slabehaslo głupotki piszesz.
Medyczna i np. uprawiana w Hiszpanii czy Holandii niczym się nie różni.
Proces produkcji wygląda tak samo.

@JesteMlodyGzGdyni z twojego opisu wygląda że chcesz po prostu energetyczny haj. Czyli szukaj odmian pobudzających typu sativia.


@paakcer nie wiem co jest w Polsce sprzedawana ale to co kupuję np. w UK niczym nie różni się od medycznej w aptece. Wystarczy mieć dobre źródło oraz wystrzegać się zioła napędzanym PGR (PGR weed)
  • Odpowiedz
@slabehaslo wykop w formie XD tj. wypowiedź w stylu "NIE ZNAM SIE ALE SIE WYPOWIEM"
@JesteMlodyGzGdyni: bierz red no 2 póki jest, bo za tydzien już go może nie być. Będziesz zadowolony. Chcesz turbo #!$%@? to waporyzator + proste bongo + adapter szklany do bonga.
  • Odpowiedz
@slabehaslo wykop w formie XD tj. wypowiedź w stylu "NIE ZNAM SIE ALE SIE WYPOWIEM"

@_ftcx0r: przecież napisałem że nie wiem jak jest produkowana i jakie wymogi musi spełniać, ale w praktyce miałem z tym styczność i żadnego

po których będę na porządnym haju

nie było. Wykop w formie, naucz się czytać
  • Odpowiedz
@slabehaslo

to tak nie zadziała, nawet ze sporym % thc

na pytanie "dlaczego"

nie wiem, medyczna ma swój specjalny sposób produkcji i regulacje, nie znam się na tym. tak czy siak w praktyce widziałem

CZYLI NIE WIEM ALE SIE WYPOWIEM
wymogi musi mieć takie, że jest określone stężenie %THC [+/-] i ma być czysty od nawozów,chlorofilu itd.
bedziesz pisał że to tak nie zadziala nawet ze sporym % thc, to #!$%@? co
  • Odpowiedz
Zależy mi na lepkich, wysokiej jakości topkach


@JesteMlodyGzGdyni: Przy medycznej tego nie uświadczysz, przeważnie są małe/średnie i przesuszone na wiór topki, żeby nie spleśniały w opakowaniu. Ale ujarasz się każdą odmianą która ma okolice 18-22%
  • Odpowiedz