Wpis z mikrobloga

  • 1
@loczyn: 30k wiz było wydanych ale jeśli 200k = 30k to masz problemy z liczeniem. Tego żaden rząd nie zatrzyma bo deficyt na rynku pracy jest ogromny. Inna sprawa że powinno się to robić według określonych reguł
30k wiz było wydanych ale jeśli 200k = 30k to masz problemy z liczeniem. Tego żaden rząd nie zatrzyma bo deficyt na rynku pracy jest ogromny. Inna sprawa że powinno się to robić według określonych reguł


@Stalionnn: Czego #!$%@? kłamiesz?

"Z najnowszych danych Eurostatu wynika, że w 2020 roku Polska przyznała 600 tysięcy wiz pracowniczych dla obywateli spoza UE. Był to znaczący udział w 2,2 milionach wiz przyznanych łącznie we wszystkich
ja jestem za tym żeby każdy polityk mógł być max 2 kadencje przy korycie


@Stalionnn: Delikatnie mówiąc: nieodpowiedzialne. Rządzenie to jest naprawdę trudny zawód, a Ty zakładasz, że nikt go nie będzie wykonywać dłużej niż 8 lat. To oznacza permanentne rządy amatorów. Czyli katastrofa. Jak rządzą amatorzy, to właśnie widzimy w PiS w tej chwili.
dobra, ale teraz szczerze.

baba nagrała film, no okej, a w tym samym czasie twój rząd legalnie sprowadzal setki tysięcy wlasnie takich kolesi za oplatą. Co tym myślisz?


@Harven: pisowni właśnie uszło płazem wpuszczenie setek tysięcy ton "zboża technicznego" bo ogłosił teraz embargo. I to polskie społeczeństwo pełne ameb już nie pamięta co było, a liczy się co teraz, że PiS blokuję. To teraz ma być inaczej? Wybory za miesiąc. Społeczeństwo
@Stalionnn wyborcy zagłosują za PIS ponieważ opozycja jest tak beznadziejna że nie potrafi nic wymyśleć nowego mądrego i mam wrażenie że pracują na zlecenie pis psując wszystko czego tylko się dotkną