Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś osoby, które w wieku 30+ nadal wynajmują pokój u kogoś? Osoby bez możliwości wzięcia kredytu, magazynierzy/ produkcja.
Osobiście nigdy nie dostąpię takiego zaszczytu jak kupno mieszkania w PL, pracując za granicą nie mam siły wypruwać sobie żył (pojawiają się pierwsze problemy ze zdrowiem)
#nieruchomosci #wykop30plus #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
@oknoe: ja znam. Osoba ta tłumaczy, że nie ma zamiaru obniżać swoich standardów życiowych z uwagi na ewentualne zobowiązania kredytowe jednocześnie płacąc za pokój ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@oknoe: Ja znam nawet takich 40+, ale to są faceci rozwodnicy. Często z problemami np z alkoholem. Nawet jak mieli mieszkanie to tam siedzi była żona z dzieciakami.
  • Odpowiedz
@oknoe: czyli ze wedlug ciebie FOMO powinno byc wieksze i skierowane na ponizanie ludzi na zasadzie 'masz 30lat i pokoj.. specjalnie dla ciebie BEKA ZERO! juz dzis zamien male mieszkanie na male mieszkanie w kredycie na 30lat ale wlasne!'
  • Odpowiedz
@oknoe: Znam: Polscy imigranci zarobkowi w UK w Londynie. Nawet część osób dorosłych mieszka w pokojach 2 osobowych. Dobra cena pokoju to około 600£ na miesiąc. Standard to dom(szeregówka) z wydzielonymi kilkoma pokojami około 10m2. W takim domu mieszka około 5-10, często obcych sobie osób. Budowlańcy, urzędnicy, kierowcy autobusów, gastro...
  • Odpowiedz
@oknoe: ja , wynajmuje 2 pokoje sam, mam na wkład , w bece mieszczę się na max więc mogę brać kredo po same kule, ale nie dam 700k za 30m √2 w wawce, po wyborach będę szukał czegoś w promieniu 30km, do 60 m√2, chyba że ceny spadną, ale wątpię ????
  • Odpowiedz