Wpis z mikrobloga

  • 34
Ale wy jesteście smutni faceci. Porażka. Mszczenie się na losowych kobietach za wasze porażki życiowe? Za odrzucenie? Straszne. Przypomina mi się film "Remedium", gdzie ten typ co więził rodzinę i kazał na oczach matki ojcu syna dotknąć pod groźbą śmierci, nasikał jej na drzwi i napisał "Prolaktyna". Jako kobiecy hormon który według niego go niszczy. Mocny film, wy z czasem podobnie odjedziecie z tej swojej słabości i ułomności.
  • Odpowiedz
@kyIiejenner Myślałem, że te wasze wymagania są troche przesadzone ale jak ktoś z taką twarzą jak Blonsky jest uznawany za brzydkiego to dla większości facetów jest over. Wy naprawdę chcecie tylko uber chadów XD. Czemu w sumie się dziwić jak pollki mogą sobie wybierać chłopów jak produkty w sklepie
  • Odpowiedz
Kto przyszedł z największym bólem dupy? Dziurawce xD

@Moryc_Jajko: Dobra robota OPie. Polecam napisać jej za jakiś czas, że nie wygląda tak jak na zdjęciach i nie podoba Ci się. Dzięki temu stawiasz kropkę jako chad i naprawiasz rynek.
  • Odpowiedz
@sumoch0j: Porównanie do Błońskiego też mnie rozbawiło, bo koleś jest popularny i to bardzo, a jak wiemy jest to potężny afrodyzjak - jeśli jeszcze dodamy dobre pieniądze, to już w ogóle mówimy o gościu znajdującym się w górnej topce, ale jak się okazuje dla wykopowej różowej to absolutny przeciętniak XD
  • Odpowiedz
@Noicozezebowniemam No bez kitu, rzadko ogladam yt ale czasami jak go widziałem życzyłem sobię żeby wyglądać jak on ale to i tak by było za mało XDD to jest jakaś czarna komedia, my musimy żyć w symulacji bo to jest taki absurd że nie mieści sie w bani
  • Odpowiedz
@Moryc_Jajko: to jakiś nowy kontent? Umawiasz się z dziewczyna po to żeby zaśpiewać jej kiepskich ? Pewnie pomyślała ze jesteś nienormalny i obdzwoniła wszystkie koleżanki żeby się pośmiać z ciebie.
  • Odpowiedz