Wpis z mikrobloga

@GlenGlen12 właśnie nie do końca. Teorię stosujesz w praktyce. Takie głupie malowanie ścian też ma swoje zasady, do których jeśli się stosujesz, to efekt końcowy jest dużo lepszy. Jak masz chęć się uczyć takich rzeczy, to musisz zacząć to po prostu robić, najlepiej wspomagając się właśnie jakąś taką pomocą w stylu podręcznika. Teraz tacy serwisanci sprzętu AGD, mechanicy i budowlańcy bardzo dobrze zarabiają. Sąsiad sobie niedawno malował płot, to go co drugi
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: a no idzie, jeszcze kilka lat temu o autach wiedziałem tylko tyle, że robią pyr pyr i trzeba paliwa nalać. Teraz jedyne czego bym się nie podjął w swoim gruzie to rozrząd i UPG. Zbyt duży strach przed #!$%@? silnika. Dużo rzeczy jestem w stanie ogarnąć dzięki internetowi. Jakieś podstawowe kwestie z budowlanki, elektryki nie są dla mnie problemem. Pierwszy raz #!$%@?, za drugim ogarniesz 5 razy dłużej od fachowca
  • Odpowiedz
@ktomizajalnazwy większość z spawania nie zna podstawowych parametrów, czuje się przy nich jak jakiś profesor tłumacząc im ampery i volty. Oni to ,,jak dam gałkę w lewo to słabiej, a jak w prawo to mocniej” ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz