Wpis z mikrobloga

Szukam aplikacji by móc sobie notować rzeczy, chyba najbardziej odpowiadałaby mi lista todo + kalendarz. Rzeczy takie jak:
- wysłać maila do X
- kupić na allegro Y
- przeczytać Z

zapsywałbym w liście TODO, a:
- treningi
- lekcje ang
- fryzjera
- lekarza
do kalendarza

Może jednak sam kalendarz by wystarczył - w sumie nie wiem. Polecicie mi coś? Ważne, by:
- był dostępny na win/linux/android
- synchronizacja danych między urządzeniami

#software #budzet #budzetdomowy #pamiec #problem #problemy #skleroza #programowanie #todo #nawyk #nawyki #planowanie #produktywnosc #motywacja #naukaprogramowania #studia #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
Może jednak sam kalendarz by wystarczył - w sumie nie wiem. Polecicie mi coś? Ważne, by:

- był dostępny na win/linux/android

- synchronizacja danych między urządzeniami


@becvvv: google kalendarz
  • Odpowiedz
@becvvv: Szukasz kartkami tak jak to robiłeś w szkole w zeszycie, ale w kalendarzu za dużo rzeczy się nie szuka, więc jest to problem wyimaginowany.

Faktyczny minus to taki, że zawsze masz go gdzieś przy sobie, ale zakład że i tak nosisz torbę z laptopem, dokumentami czy jeździsz samochodem więc może być w schowku.

Ale nie namawiam, mi taki bardziej pasuje dlatego zasugerowałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@PorcelanowyLis: dramat, mamy 21 wiek typie xD

1. po czasie miałbym kilka notesów. Jak mam w nich coś wyszukać? Np. chciałbym wiedzieć kiedy miałem wizytę u lekarza rok temu
2. serio mam mieć ten zeszyt cały czas przy sobie? Np. lecę do sklepu i coś mi się przypomniało. Normalnie wyciągam telefon i notuję, a tu musiałbym mieć notes + długopis przy sobie xD
3. jak mam zapisywać cykliczne wydarzenia typu fryzjer,
  • Odpowiedz
po czasie miałbym kilka notesów


@becvvv: Mówimy o kalendarze nie notesie.

chciałbym wiedzieć kiedy miałem wizytę u lekarza rok temu


@becvvv: To.najwyżej byś nie wiedział, i co takiego by się stało? Zupełnie nic. Niczeje życie nie legło w gruzach, bo powiedział że był u lekarza w kwietniu a był w czerwcu.
W najgorszym wypadku zalogował byś się na stronę NFZ, albo lekarz sam by ci powiedział kiedy byłeś ostatnio.

serio
  • Odpowiedz