Wpis z mikrobloga

@pushek0kruszek: 13 pro max trzymał wyśmienicie, 14 pro max trochę gorzej ale nadal czołówka na rynku, jeżeli chodzi o degradacje to wydaje się, że te baterie są wrażliwsze na moc ładowania, ja jak mam w dupie kiedy się naładuje używam kostki z 6s na usb A i po pol roku mam 100% kondycji i trzyma jak nowy
  • Odpowiedz
@pushek0kruszek: Testów jeszcze nie ma a parametrami są bardzo zbliżone, jedynie telephoto brakuje. No ale twoja kasa. Pociął bym się musząc ponownie korzystać z lightning.
  • Odpowiedz
szczególnie gdy ktoś korzysta już z IP i ma w domu z 10 kabli?


@m76859: Bo nie muszę wiecznie pamiętać o tym konkretnym snowflejkowym kablu. Łatwiej pożyczyć od kogoś USB C bo Androidy dominują Polski rynek.
Nie mówiąc już o tym że do Macbooka, iPada i każdego innego sprzętu w domu mam USB-C więc... ty możesz mieć 10 kabli Lightning ale wątpie aby większość ludzi miała podobnie.
  • Odpowiedz
@L3gion: będąc w biurze nie mam problemu aby pożyczyć od kogoś lightninga a żeby pożyczyć USB-c do telefonu służbowego, już jest problem :) także, to raczej nie jest takie zero-jedynkowe. Korzystam prawie od roku ze srajfona I nie odnotowałem żadnych nieprzyjemności związanych z korzystania z lightninga
  • Odpowiedz