Wpis z mikrobloga

Genialny fikołek MEMcenowcu XD


@vulfpeck: Akurat ma racje, poteżny DOKTÓR EKONOMI zaorał Ryśka na argumenty cytujac fragment z filmu chlopaki nie płaczą, akurat wiem co mówie bo mój kolega który mieszka na ulicy Żydowskiej 8/8 w Poznaniu i srał na fiołkowo ze szcześcia jak doktór rozjeżdzał Ryśka, a jak tłum krzyczał NIEEE na pytanie o konkrety to Rysiek sie rozplakal.

tak było nie zmyslam.
  • Odpowiedz
@UchoSorosa: po co odpowiadać na poważnie skoro Petru mówi rzeczy które są w zupełnej kolizji z programem listy z której będzie startował?poglądy Petru są w kolizji z programem każdej partii, oprócz Konfederacji. On po prostu chciałby być na miejscu Mentzena, zazdrości mu jego sukcesu.
No niestety jak się obejrzy całość nagrania, to już to tak różowo nie wygląda dla Petru. Przestraszony jak pierwszoroczniak; już na wstępie się ośmieszył "wiejską babą" i
  • Odpowiedz
@peja3334: jeszcze 7 razy wklej ten sam komentarz.
Nie rozumiem czemu nie odpowiadać. A jak ktoś niestartujący do sejmu zadaje pytania to tez należy mu nie odpowiadać?
I jak się ośmieszył wiejską babą?
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica: tak sie ośmieszył, że była to anegdotka opowiedziana przez mentzena 100 lat temu w ramach ciekawostki i nigdy nie było tego w ich programie. Petru doskonale o tym wie, ale robi z siebie durnia i opowiada jakby to było w ich programie
  • Odpowiedz
@peja3334:
likwidacji ZUS aktualnie w programie tez nie ma a jakoś Mentzen potwierdził dzisiaj ze by tego chciał. Więc Petru po swojemu, niezdarnie jak zwykle, zapytał czy inne stare postulaty są w programie. Wie, ze nie są, ale pytania można zadawać nawet jak się zna na nie odpowiedź. Żeby sprowokować wypowiedz o tym co on myśli w ogóle o NFZ
  • Odpowiedz
  • 18
@peja3334:

po co odpowiadać na poważnie skoro Petru mówi rzeczy które są w zupełnej kolizji z programem listy z której będzie startował


Kolejny Konfederata przyszedł zaprezentować nam fikołka.

Rozgość się.
  • Odpowiedz
@IlawaNidzica: no ale nie zapytał oto xd i faktycznie jak obejrzalem całość to mi trochę szkoda tego Petru wzbudza litość. To samo czułem jak oglądałem go w RMF FM z Mazurkiem człowiek z dna politycznego próbuje się wybić na memcenie bo udało mu się według części internautów wygrać z nim debatę i zdobył trochę popularności.

Ale należy pamiętać, że chociaż to głupiec to jednak oportunistą i dla władzy i pieniędzy zrobi
  • Odpowiedz