Wpis z mikrobloga

Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się. Mój tato niestety jest PiSowcem. Kiedyś to był facet z głową, który oglądał wszystkie kanały informacyjne żeby wyrobić sobie opinie. Teraz jedyny słuszny kanał leci w domu. Coś mu w głowie przeskoczyło i blokada. Orędzie Grodzkiego? Tego łapówkarza? No daj dziecko spokój. Czasami podejmuję rozmowy, żeby jakkolwiek do niego dotrzeć, to się zaczyna. Przejął totalną argumentację pisowską, czyli kupa bzdur i podniesionego głosu, bo wiadomo, kto mówi głośniej ten ma rację. W ogóle to on pała taką nienawiścią do rudego, że to się w pale nie mieści. Ta nienawiść powoduje, że każda afera jest winą Tuska i on już się nawet nie zastanawia. Pisowcom to wystarczy, mają wroga, którym szczują. Propagadna działa doskonale. Ostatnio go spytałam czy zwyczajnie już nie ma dosyć słuchania o Tusku, bo przecież w wiadomościach w kółko, czy go to nie męczy, bo tak go nienawidzi, a ciągle o nim słyszy, czy go to nie dziwi, że całe wiadomości poświęcone są jednemu gościowi. Zaległa cisza. Jeszcze trochę powalczę, do wyborów jeszcze chwilka i jak tylko uda mi się zasiać ziarno niepewnosci to będe z siebie dumna, bo z dnia na dzień upewniam się w tym, że staruszka nie zmienię
#aferawizowa #propaganda #tvpiscodzienny
  • 139
@linca_pau: to samo moi tesciowie. Żona z przekonania lewicowa, a jej rodzice pomimo, że to inteligentni ludzie są i wykształceni, to PiS! A jak tylko cos powiesz o 500 plus albo o innych wywalaniu pieniedzy w bloto i pompowaniu inflacji to od razu postawa obronna i beton, no bo za PO to bylo gorzej, a bombelki przynajmniej mogą nad morze pojechać. No #!$%@?, PiS naprawde jest złem i psuje ludziom mózgi
Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się.


@linca_pau: ale jak ma się odbić w sondażach jak dosłownie każda partia to zbierninia oszustów? :p
@linca_pau: 25% betonu nie skruszy. Natomiast pozostałe 10% jest do ogarnięcia. Często rozmawiam z różnymi ludźmi i zauważyłem, że część pisowców zmienia powoli zdanie co do polityki.... Osobiście uważam jednak, że głosowanie w tym momencie na KO i Lewice jest jednak też poronionym pomysłem. Zostaje jedynie trzecia droga, bezpartyjni oraz konfa. W zależności od poglądów każdy może sobie coś wybrać.
Jeśli ktokolwiek z Was łudzi się, że afera wizowa obije się na sondażach, to uwaga, nie odbije się.

25% betonu nie skruszy. Natomiast pozostałe 10% jest do ogarnięcia. Często rozmawiam z różnymi ludźmi i zauważyłem, że część pisowców zmienia powoli zdanie co do polityki...


@linca_pau @markhausen @mlodir @FuckYouTony @marcel_pijak @wujekwichura @Ulic_Qel_Droma @ziomus13: Niestety tak jest, że "betonu" pisowskiego nic nie ruszy, on jedynie może wymrzeć, cytując klasyka nawet jakby Jaro czy
@czlowiekbutelka JESZCZE nie filtrują wyszukiwań. Możesz pogooglować. Poziom nieudolności po był podobny jak pisu. Młodzi tego nie wiedzą, ludzie w średnim wieku jak ja pamiętają, no i zbliżają się kolejne wybory na których nie ma na kogo zagłosować
@ziomus13: No tak, katolicki zamorydyzm to konkurencja dla pisu, ale konfa celuje w innej grupy wiekowe, raczej poniżej 25 roku życia, a beton pisu to w większości ludzie w okolicach wieku emerytalnego i wyżej. Te 2 grupy wiekowe charakteryzuje największa naiwność polityczna, ludzie w grupach 25-50 są zwykle najbardziej ogarnięcie mentalnie i życiowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)