Wpis z mikrobloga

Jakie są aktualnie najważniejsze umiejętności co do generatywnego AI którego należałoby się nauczyć żeby nie zostać z tyłu? Wszyscy już generują obrazki, no ale generatywne "ai" to nie jedyne które jest a zaledwie jedno z kilkunastu rodzajów takiego programu.
Mam takie uczucie że rok/dwa nie wejdę mocniej w ten temat to mi świat ucieknie jakbym się jako jakiś dorosły człowiek 30 lat temu obsługi komputera nie miał ochoty uczyć i tam klikał myszką jak autysta albo stukał jednym palcem po klawiaturze. W #!$%@? osób musi już np. zarabiać albo poprzez algorithmic trading, albo poprzez jakiś ecommerce, albo generowanie gołych kobiet na onlyfans, albo inne twory.
#sztucznainteligencja #komputery #ai #programowanie #chatgpt
  • 8
@interpenetrate: algo trading to bliżej poziomów z latencją i ogólnie szybkością wykonywania programu. Zabawne, że wszystko to było dostępne ale ludzie dopiero nie chcą być w tyle jak są generowane śmieszne obrazki, które wynikają bardziej z mocnych komputerów aniżeli innowacyjnych pomysłów.
algo trading to bliżej poziomów z latencją i ogólnie szybkością wykonywania programu. Zabawne, że wszystko to było dostępne ale ludzie dopiero nie chcą być w tyle jak są generowane śmieszne obrazki, które wynikają bardziej z mocnych komputerów aniżeli innowacyjnych pomysłów.


@cohontes: nie no, mówisz o mnie że jestem śmieszny że chce się czegoś dowiedzieć? Po pierwsze wykazujesz się byciem chamem który chce się wywyższyć bo widocznie masz taką wiedzę ale jesteś
@MilionoweMultikonto: nie wiem, pamiętam po prostu jak zamknięte perspektywy były dla kogoś kto nie zaadaptował się do używania komputera i internetu albo był nietechniczny i nie chce tego powielić. Na moim ojcu opierał się dom bo on się zaadaptował właśnie i jakby też chcę być mężczyzną który jest ogarnięty w tym sensie
@MilionoweMultikonto:
Generatywne "AI" to tak naprawdę w sumie nic innego jak google. Pozwoli Ci na tyle polepszyć życie, na tyle na ile wymyślisz.
Tak naprawdę od człowieka sprytu, inwencji, i talentu i zaawansowania będzie zależeć na co mu się google przydaje I na co mu się będzie chatgpt przydawał, żeby mu te informacje lepiej i szybciej podał/coś tam zautomatyzował.
Przy AGI bym powiedział, że trzeba do tego podejść od tej drugiej