Wpis z mikrobloga

Został miesiąc do wyborów, obejrzałem wczoraj trochę telewizji. Od TVP do TVN i stwierdzam, że rozumiem dlaczego Piłsudski uderzył pięścią w stół i odstawił polityków na bok. Przecież oni wszyscy obrzucają się gównem zamiast przedstawić jakąś wizję Polski jaką chcą zbudować. Afery wyciągane zaraz przed wyborami. Te wizy to były sprzedawane od lat z tego co mówią. Nikomu nie zależy na tym aby coś zmienić, czekamy do ostatniego a straty niech są jak najwyższe to będzie czym dowalić przeciwnikom politycznym.

Nikogo nie obchodzi gospodarka, podnieśli minimalną o 700zl przez co wzrośnie bezrobocie a sporo ludzi wykonujących ciężkie i wymagające pomyślunku zawody zrówna się przez to z zarobkami sprzątaczek. 800+(opozycja chciała to wprowadzić już w czerwcu sic), 14 emerytury podwyższone to wszystko wpłynie na inflację. Wszystko po to aby tylko dorwać się do stołka.

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazko #bekazsocjaluchow
A.....n - Został miesiąc do wyborów, obejrzałem wczoraj trochę telewizji. Od TVP do T...

źródło: 1280px-Piłsudski_May_1926

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Aquamen: dobrze, że doszedł do władzy i zbudował ten projekt Wielkiej Polski. Naznaczeni przez niego najwyżsi polscy urzędnicy uzdrowili gospodarkę, manewrowali jak ryby w wodzie na morzach polityki zagranicznej i do tego ostatecznie dumnie walczyli wraz z Wielkim Polskim Narodem do ostaniej chwili po wybuchu wojny

A nie, czekaj xd

  • Odpowiedz
@colliee: niestety zabrakło mu czasu i był zbyt duży opór gdy chciał zlikwidować sejm. Myślę, że gdyby miał więcej czasu to Polska wyszłaby z wojny z Niemcami obronną ręką a to już by było ogromne bogactwo ponieważ zginęło w niej 6 milionów polskich obywateli, wiele miast zostało zrównanych z ziemią a to co nie zostało zniszczone zostało rozkradzione. To nie przypadek, że rząd który piastował władze po jego śmierci uciekł do
  • Odpowiedz
@Aquamen: dokładnie! Wystarczyło by rozmontować resztę państwa które nie było by w jego rękach a byśmy teraz podbijali Kamczatkę XD
  • Odpowiedz
@Aquamen: jego plan mógł się udać i nie jest odpowiedzialny w pełni za ostateczny rezultat. Jednak po uczynieniu się autokratą dla mnie odpowiada się podwójnie za każde niepowodzenie - podejmuje się decyzję i jednocześnie zapobiega pojawieniu się głosów sprzeciwu, innych pomysłów, głosów krytyki. Decyzje podejmowane z takiej pozycji są wyjątkowo wiążące.

Desygnowane osoby były wybrane przez niego i nie było możliwości łatwego ich odwołania w sanacyjnej Polsce. Jest duża szansa, że
  • Odpowiedz