Wpis z mikrobloga

Czytam tak ten wykop i nasrane milion postów jak to Mentzen został zezłomowany. Myślę no nic zdarza się pewnie coś nie pykło, Mentzen politykiem nie jest, przede wszystkim przedsiębiorcą chcącym coś zmienić w tym państwie nie musi być wygadany. Oglądam znalezisko jak to został zniszczony i WIELKIE IKSDE XD. Petru powtarzając frazesy typu wycofujesz się czy nie? Mentzen mówi nie. I tak w kółko xd. Nie mogę z was neuropki w jakiej wy gęstości żyjecie i gdzie to złomowanie. XD Dzisiejszy dzień przypomniał mi dobitnie jak to lewica krzykiem i szczekaniem próbuje już od wiele lat cokolwiek zmienić na świecie ale jakoś się nie udaje xd.
Oczywiście mowa o 5 Mentzena na wykładach jako przykład co zrobić, żeby były zasięgi.
Oczywiście mowa o usunięciu monopolu nfz. Ludzie wy na prawdę wierzycie, że monopol w czymkolwiek jest opłacalny? Jakie to głupie xd
#konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazlewactwa
  • 29
@Leszcz_Bagienny ale skoro nie jest politykiem, a przedsiębiorcą, to znaczy że nie zna się na polityce. Więc po co się pcha do polityki?

I nie, nic się nie zmieni w kwestii socjalu, lub rozdawnictwa. Nawet jak by mieli 100% w parlamencie, to nie zlikwidują wszystkich zapomóg.