Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy jest sens zakładać tindera dla przeciętniaka? Nigdy nie miałem aplikacji randkowych, a na wykopie widzę skrajne opinie, albo lamenty przegrywów albo przechwałki jakichś powiatowych Alvaro . #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim: ja nie jestem jakiś urodziwy, a potrafiłem mieć po kilka randek w tygodniu. Jak nie szukasz samego ruchania, to wygląd jest rzeczą drugorzędną. Ważniejszy jest mindset, musisz się nie nastawiać niewiadomo na co. Przygotuj się ze większość lasek zobaczysz tylko raz więc też nie ma się co nadwyrężać.

Ja generalnie polecam pomimo że ta apka to ściek ale można przynajmniej oswoić się z ludźmi. A tym bardziej polecam jak się
@mirko_anonim: Jeżeli chcesz dostać długotrwałej depresji, znienawidzić p0lki i samego siebie, to próbuj śmiało.

Jeżeli nie - zapomnij że apki randkowe istnieją. To nie dla nas brzydkich i przeciętnych.
Anonim (nie OP): Jako facet nie ma sensu.
Jako kobieta ma sens.
I nawet nie słuchaj porad tych normików, a przede wszystkim kobiet, bo nie rozumieją dzisiejszych standardów rynku matrymonialnego.
One nie rozumieją, że faceci się do nich odzywają bo sa oceniane przez pryzmat tego co mają miedzy nogami.

Wystarczy wejsc na jakies datezone czy cos, to sobie zobacz ze nawet brzydka grubaska ma za darmo seks z jakimis przystojniakami i