Wpis z mikrobloga

zastanawiałem się czemu tylko to piwo od nich ma zieloną butelkę, ale teraz połączyłem kropki (lepiej późno niż wcale) że to działanie z premedytacją - piwo ma w nazwie cannabis, a dla wielu piwa z zielonej butelki "pachną marihuanen", a to de facto woń skunksa przez dekradację związków chmielu spowodowaną światłem UV, więc niezłe śmieszki z tego browaru xd plot twist jest taki


#piwo #craftbeer #pijzwykopem
tamagotchi - zastanawiałem się czemu tylko to piwo od nich ma zieloną butelkę, ale te...

źródło: IMG_20230917_030607

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Foto_Szop: autentycznie kiedyś słyszałem od znajomego że Heineken pachnie marychą, więc MOŻE JOM TAM DODAJO. No i znam ten zapach, typowy dla piw z zielonych butelek. A nawet nie wiem jak woń skunksa pachnie, choć mogę się domyślić. Nie tylko Lech i Heineken, a też Perła na przykład. Nie tak dawno Kopyr chwalił Trybunał Export - próbowałem niedawno i ten sam aromat ;d
  • Odpowiedz
  • 0
@Koksixk: nie wiem, nie czytałem etykiety, wybrałem kilka piw do koszyka w Lisku, bo kupon na 20 zł jest, teraz sprawdziłem i mnie cringe złapał xd

Jako twój adwokat, zalecam założyć wygodne, przewiewne szorty, koszulę w kwiaty, koniecznie bez rękawków i wyjechać z miasta na co najmniej 48 godzin. Po drodze kup karton Wake & Bake i zabierz znajomych. Nie zapomnij o kremie z filtrem i szczoteczce do zębów. Wrócisz
  • Odpowiedz
  • 1
@tamagotchi
Stało w ciemnym miejscu to nie wali skunksem, termin ważności nie ma znaczenia. Zielona butelka to większa szansa na ten aromat a nie gwarancja jego wystąpienia.
  • Odpowiedz