Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #p0lka

Co w sumie oferuje p0lką komukolwiek poniżej statusu Chada? Bo jak jest Chad to wiadomo, to już jest poddańczość i zrobi wszystko co Chad chce byleby gdzieś obok go utrzymać.

No ale nawet high tier normiki już chyba #!$%@?ą jakieś chore maratony żeby zadowolić witaminki, a jedyne co mają w zamian to tylko seks. No bo co, współczesna kobieta nie umie gotować, w zasadzie nic nie umie bo nie musi, ciekawie z nią na żaden temat nie pogadasz, a wymagania z kosmosu. W sumie los niezblackpillowanych normików może być gorszy niż mój przegrywowy gdzie nic nie robią. To chyba diva już wyjdzie taniej.
  • 8
@Mazurroo Ja to nawet lochę poniżej swojego SMV musiałem srogo #!$%@?, bo się jej wydawało że księżniczka wielką jest i nie będzie nawet do kuchni zaglądać, tylko będzie catering, a w kieszeni pusto.

Już wolę być sam, niż żyć z baba obrażona za każdym razem jak musi coś ugotować albo posprzątać, a poza tzipą nie ma nic innego do zaoferowania.
A tylko największy frajer będzie dokładał większą część finansowo do wszystkiego i
@WielkiNos: xd widziałaś ostatnie statystyki dzietności? Jaką rodzinę, wyplucie z siebie pojedynczego bombla to dla was czyn kwalifikujący do kanonizacji, większość nawet tego nie da rady ogarnąć
@Skin-ef

Rodzina i chęć posiadania dzieci to jedyne dla czego facet i baba łączą się w związki. Jak nie chcą dzieci to jest to niepotrzebne i mogą żyć każdy sobie. Możecie się spotykać z kumplami, rozmawiać o historii i polityce i być szczęśliwi przecież.