Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co się dzieje z #niebieskiepaski na Wykopie?
Niektórzy z tagów #przegryw #przegrywpo30tce #seks itd już naprawdę przesadzają.
Co o Was mogą myśleć #rozowepaski ?

Przykłady z ostatnich dni (nikogo nie wołam, nikogo palcem nie pokazuję, nie linkuję, żeby nie było wyśmiewania):

Jeden facet pyta o seks-lalki, strzelam że chce na to wydać przykładowo 10 tys zł. Na lalkę. Na przedmiot do masturbacji.

Drugi chce wydać 10 tys zł na wyjazd na seks do Tajlandii. Na seks. Poleci pół świata, żeby tylko mieć seks.

Trzeci pytał, czy żywa kobieta bardzo się różni od jego własnej ręki?

Jak napisałem o ubocznych skutkach masturbacji (przecież fachowcy od #nofap ostrzegają o takich skutkach!) , to czwarty napisał, że on to 15 lat masturbuje się ręką i nie wierzy że przy kobiecie będzie miał problemy z podnieceniem, dojściem itp.

A, kolejny mi się przypomniał, piąty. Napisał że chce pierwszy raz w życiu spotkać się z kobietą na seks ale ma pełno krost w miejscach intymnych i czy to przeszkoda? Czekał wiele wiele lat na pierwszy seks, pewnie jest koło 30-stki, ale też przez wiele wiele lat wiedział że ma jakieś krosty - i przez te lata tego nie ogarnął?

Najlepsze jest to, że oni wszyscy to są dorośli faceci. To nie są te dzieciaki, którzy płaczą że żadna dziewczyna ich nie chce - to wiadomo, że nie ma co brać na poważnie takich tam wpisów, że żadna mnie nie chce, dzieciaki się nad sobą użalają, ale dorosną.

Ale jak ktoś chce wydać 10 tys zł na przedmiot do masturbacji (lalkę) albo 10 tys zł żeby polecieć do Tajlandii na seks - to są dorośli ludzie, mający pieniądze, a więc mający pracę.

Jakby te 10 tys zł każdy z nich przeznaczył na siebie, na swój rozwój, siłownia, ciuchy, być może terapia kto potrzebuje, być może jakieś zabiegi medycyny estetycznej, spotkania z żywymi kobietami choćby na kawę, to po pewnym czasie by mu tak ogromnie się zwiększyła pewność siebie, że by zrozumiał że nie musi lecieć na drugi koniec świata po seks ani nie musi kupować lalki udającej kobietę.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
Jakby te 10 tys zł każdy z nich przeznaczył na siebie, na swój rozwój, siłownia, ciuchy, być może terapia kto potrzebuje, być może jakieś zabiegi medycyny estetycznej, spotkania z żywymi kobietami choćby na kawę, to po pewnym czasie by mu tak ogromnie się zwiększyła pewność siebie, że by zrozumiał że nie musi lecieć na drugi koniec świata po seks ani nie musi kupować lalki udającej kobietę.


@mirko_anonim: jeszcze kurs tańca i
Jakby te 10 tys zł każdy z nich przeznaczył na siebie, na swój rozwój, siłownia, ciuchy, być może terapia


@mirko_anonim: To wtedy terapeuta bedzie o 10 tys bogatszy.

Natomiast jak wyda 10 tys na super sex lalkę z podgrzewana skóra, głosem ulubionej postaci oraz zestawem wymienialnych dziur o różnych właściwościach i kształtach to chłop nigdzie tyle szczęścia nie zazna co w swoim łóżku.
@mirko_anonim Ok redpillowiec
Ja tam rezygnuje ze związków z kobietami, bo i tak morda slavcela, więc szanse nikłe. Jak kobiety nie pociągasz to gówno nie uda się stworzyć związku.
Można przecież sobie od czasu do czasu divy podupczyć czy pojechać na wakacje do egzotycznego kraju w celu seksturystyki.
Co do seks lalek to wydawać tyle kasy raczej słabo, ja bym wolał na kurtyzany to wydać czy na wakacje i ruchanie egzotyki.
@mirko_anonim ehh i to właśnie jest chore. Przeciętna samica 3+ z wyglądu, nie musi robić absolutnie nic. Jeszcze jej będą przytakiwać, że jest idealna taka jaka jest. Chad nie musi robić nic, wystarczy że jest i dostaje atencje i kobiety same zagadają. Meanwhile, przeciętny chłop w obecnych czasach musi wydać na siebie przynajmniej 10 tys, chodzić parę lat na siłownię, do terapeuty, na kurs tańca i podrywu, znaleźć pracę za 15k+ plus.
@mirko_anonim Marny bait ale odpowiem :

A co mają mężczyźni myśleć o kobietach, które wydają tysiące złotych na wakacje w Afryce tylko po to, by zostać wyruchana przez Mokebe?

Jak zawsze, mężczyźni wszystkiemu winni a biedne kobietki pokrzywdzone.
Gdyby kobiety (a polki zwłaszcza) były normalne, to te wszystkie zjawiska o których wpsomiansz by nie występowały.

Po prostu inwestowanie swojego czasu, energii, pieniędzy w nie jest nieopłacalne, bo stopa zwrotu niska albo żadna
@mirko_anonim: ja wiem jedno. Jakbym sie rozstal z moja obecna dziewczyna z ktora jestem 9lat, moim pierwszym krokiem bylyby miesieczne sexwakacje w tajlandii. A nastepnie kupno sex lalki za 10tys zl...napewno nie byloby zadnych prob umawiania sie z polkami I robienie z siebie debila I frajera byleby tylko laskawie daly mi posmakowac cipki. Za stary ma take glupoty jestem I zbyt wygodny...
@mirko_anonim:
Powiedzcie mi, jak to jest, że jak kobieta kupuje sobie wibrator, to jest to po prostu niewinna sprośna zabawka, a jeśli facet kupuje sobie ludzkich rozmiarów lalkę Ruchmistrz 6000 Pro 240V z cyberskóry, z sześciobiegową regulacją prędkości, pulsującym anusem, samoczyszczącym się odpływem na nasienie i systemem surround imitującym odgłosy stosunku zsynchronizowanym z ruchami frykcyjnymi, to zaraz nazywany jest zboczeńcem!
@mirko_anonim Czego się #!$%@?, to jest ich 10k i #!$%@? komu do tego na co to wydadzą. Może zamiast kursu lepienia garnków kolega woli zaruchać w Tajlandii.
Nikomu krzywdy nie robią, a Ty taka ciekawa zaglądasz do ich świata - po #!$%@? pytam ?
Chcesz któremuś pomoc ? Nie ? To nie przeszkadzaj.
@choochoomotherfucker a to nie wiem, wstaw zdjęcie to powiem ile jesteś w skali prawiczka. A masz koleżanki jakieś? Przecież teraz jest to całe body positivity, go girl i w ogóle. Ja też za urodziwy nie jestem ale mi takie mietki i sławki na budowie mówią, że czemu ja prawiczek i baby nie mam jak ja przystojny, szczupły, wysoki i jak di caprio wyglądam. Ale oni są w wieku 50-60 to nie rozumieja
@przegryw_no_more: Nie mam koleżanek. Nie będę wysyłała swoich zdjęć, już wystarczy, że jakieś przegrywy mnie kiedyś wystalkowały, zresztą ocenianie wyglądu po zdjęciach nie ma sensu, ile to razy faceci się skarżyli, że dziewczyny z tindera na żywo wyglądały inaczej xD Ja co prawda takich podkręconych zdjęć nie mam, za to na wszystkich mam minę jak dziwny pan ze stocka.
@choochoomotherfucker to może przez to że koleżanek nie masz to nie słyszysz takich gadek. A kolegów masz? Nikt nie zagaduje, ani nie próbuje gdzieś zaprosić na tinderach? Albo chłopa jakiegoś miałaś? Jak tak, to i tak jesteś poziom wyżej od nas, ehhh. Bo chyba ciężko jest być poniżej 3/10, tzn ja taki jestem ale chyba ogólnie dawno nie widziałam żadnej kobiety 3/10.
@mirko_anonim:

Jakby te 10 tys zł każdy z nich przeznaczył na siebie, na swój rozwój, siłownia, ciuchy, być może terapia kto potrzebuje, być może jakieś zabiegi medycyny estetycznej, spotkania z żywymi kobietami choćby na kawę, to po pewnym czasie by mu tak ogromnie się zwiększyła pewność siebie, że by zrozumiał że nie musi lecieć na drugi koniec świata po seks ani nie musi kupować lalki udającej kobietę


@mirko_anonim: Ale dlaczego