Wpis z mikrobloga

@statystyczny_yt: po prostu wystarczy znaleźć ludzi, którym trzeba sprzątać raz w miesiącu. To raczej proste. Ja znam takich co biorą sprzątanie raz na tydzień. Wtedy wystarczy mieć tych klientów jeszcze mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@statystyczny_yt: ale przecież nie mówimy, że to się zrobi w jeden dzień czy tydzień. Tylko bazę klientów się buduje często miesiącami jak nie latami.

Jak ktoś wierzy, że od ręki można zarabiać 15k w miesiąc to jest trochę pogrzany. Nawet w IT tego się nie osiąga w jeden dzień (co się niektórym może wydawać dziwne) xD
@majkel88: Teraz kryzys to pewnie ludzie rzadziej wynajmują sprzątaczki. Poza tym trzeba odliczyć własne środki czystości i transport, a poza tym taka praca do ujma dla większości Polek- szczególnie tych bezrobotnych z wyższym wykształceniem. Pewnie jakieś starsze Ukrainki przejęły ten biznes- chociaż takie sprzątaczki na zleceniach w korpo, biurach itp. pewnie spokojnie zarobią 4-6k netto na 3/4 a nawet 1/2 etatu. Po prywatnych mieszkaniach to pewnie użeranie się z roszczeniowymi bananami-
@majkel88: kuurwa ten typek z brodą jest tak irytujacy że iks de XD, kiedyś go oglądałem, on zawsze stroi gołębia i niby hehe jedziemy do roboty a potem #!$%@? robi i udaje że nie potrafi hehe lewe ręce.

Do tego we wszystkich pseudo serialach się pojawiał i pchał się a nigdzie go nie chcieli.

Ten jego drugi kanał na yt to kopalnia raka.

@Ale_Chad: w punkt
@PiersiowkaPelnaZiol: obejrzałem kilka odcinków jakichś o sadzeniu trawy, ale jak dotarłem do filmu, gdzie opisuje działalność i mówił, że w koszt wlicza drogi samochód w leasingu - to jakoś wszystko obrzydło ;]
kręcił coś z kwotami itd. tu jakiś biznesik z kawami, tu jakis vblog na yt - na czym on tak na serio zarabia, że może sobie pozwolić na olbrzymi leasing nowego auta praktycznie na sam początek działalności?
Na samym