Wpis z mikrobloga

Cześć :)
Za kilka tygodni przeprowadzam się na dzielnicę Ursus, na ul. Posag 7 Panien. Mam pytanie, jak najszybciej dostać się w ciągu tygodnia po godz 7:00 na Rondo Daszynskiego? Wiem, ze są SKM ale nie wiem jak to w praktyce wyglada. Czy może jednak lepiej autobusem dojechać do Metra Bemowo, i jeśli tak to czy autobusy rano w okolicach Ursusa stoją w dużych korkach i mając do pracy na 8 powinnam z domu wyjść o 6? :D wiem, że są aplikacje takie jak Jakdojade.pl, ale zdarzało się jej mnie oszukać, wiec chciałam zapytac jak wyglada to w praktyce :) będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)
#ursus #warszawa
  • 8
  • Odpowiedz
@Gonia21 pociąg do Głównej i stamtad piechota
Lub 177 do Bemowa i metro (ale to już dłużej zajmuje). Autobusy o tej godzinie stoja na wyjazdach strasznie.
Witamy somsiadke
  • Odpowiedz
@Gonia21 SKM (aczkolwiek dla Ciebie lepiej KM z Ursusa Pln) jak się nic nie psuje to jest złoto. Jednak ze ostatnio jest jak jest to to jest bardzo duża loteria
  • Odpowiedz
  • 0
@jakuba94 właśnie tej loterii się boje :) kojarzysz czy często jest tak, ze idąc na pociąg mogę w ogóle nie dojechać do pracy? Czy to po prostu kwestia opóźnień kilkuminutowych? Czytałam gdzieś, ze remont Zachodniej tez nieco bruździ ;)
  • Odpowiedz
@Gonia21 kwestia max 20 minut opóźnień raczej. Jeżeli chcesz mieć więcej pociągów (wtedy jak są opóźnienia to zdazysz na poprzedni) to idz na PKP ursus. Jeżeli nie zależy Ci na tym to PKP Ursus Pln
  • Odpowiedz
@Gonia21 jakby co to dawaj na priv jakbyś chciała coś więcej wiedzieć. Mieszkam w Ursusie od 29 lat z krótka przerwa także coś tam ogarniam :) ale to max rok i tez będziesz znac wszystko
  • Odpowiedz
@Gonia21 w ursusie* - nie mów „na ursusie” bo Cię zjedzą i w sumie ja tez nie lubię. Z ulubionych knajp to kebabus - serio dobry kebab. Wszystkie inne dobre się pozamykały albo popsuły. Pycha micha jeszcze niekiedy jest dobra ale to bardzo zależy od dnia.
  • Odpowiedz