Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam rozkminę bo nie wiem co do końca robię źle więc może ktoś mnie naprowadzi, chociaż pewnie będzie bardziej szkalowanie coś czuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc byłem w kilku związkach. Najpoważniejszy i pierwszy z nich rozpadł się bo ja i ex-różowa mieliśmy swoje problemy, nie komunikowaliśmy się przez co nagle u niej pojawił się kolega i wiemy jak to się skończyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Później jakieś krótkie związki, przy czym jeden zakończył się hitem, bo inna ex-różowa będąc ze mną zaręczyła się ze swoim byłym XD Friendzona też zaliczyłem. Powyciągałem z nich sporo lekcji także na pewno wiem co robiłem sam źle i też wiem czego wyszukiwać żeby uniknąć problemów.

No i tak mi mineły moje lata 20, teraz mam 31. Mam +180cm i mój rozstrzał wagowy to 90-100kg i raczej nie mam problemu z babami bo staram się ubrać tak żeby bebzona widać nie było, jak się zrobi większy XD nadrabiam do tego perfumami. Od paru miesięcy coś ze sobą robię i celuje w okolice 85kg. Niestety pracuje w słynnym IT, ale nie programista 15k, i od czasu pandemii pracuje całkiem zdalnie i trochę mi się zdziczało a przy dość introwertycznym podejściu do życia to nie mam lekko. Od ponad roku zaglądam na jakieś Tindery i raczej celuje w "zwykłe" różowe. Takie które mi się podobają i jednocześnie mają jakiś konkretniejszy opis. Tam gdzie jest jakiś plastik, w cholere tatuaży bo jeden to nie problem albo "mój kot/pies jest najważniejszy" od razu są eliminowane. Po prostu wiem czego szukam. Rozmawiałem z kilkoma jak i byłem na randkach ale zwykle kończyło się to ghostowaniem.

Jak na ironię losu mam w cholerę koleżanek i krąży o mnie już opinia "rozbijacza małżeńśtw" XDDD A tylko dlatego, że partnerzy koleżanek cały czas o mnie słyszą i pewnie sądzą, że jestem tym słynnym kolegą XD Ale jak mnie poznają to jest OK, np. z mężem jednej z koleżanek jestem dobrym kumplem a inni zawsze chętnie mnie widzą na jakiejś domówce. No ale podsumowując to w rozmowach z różowymi nie mam jakichś większych problemów oprócz rzeczy typu jak zagadać.

Moje pytanie: #rozowepaski korzystające z #tinder albo które już nie korzystają bo już kogoś znalazły i są w #zwiazki, na co zwracacie uwagę na profilach? Macie jakieś protipy?
A w sumie #niebieskiepaski jeżeli jesteście w związku (tylko nie ONSy i inne FBW XD) z kimś z Tindera to też sprzedajcie jak to zrobiliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprzedzając czemu pytam, i to na mirko, to po prostu wzięła mnie taka rozkmina bo może coś robię źle i po tym jak wyleje się beka z grubego to ktoś może coś ciekawego napisze ( ͡° ͜ʖ ͡°) I korzystam tylko z Tindera bo w sumie we Wrocławiu chyba wszystko to co widziałem na Tinderze jest też na Bumble czy innym Badoo. I nie wylewam też żali bo baby ze mną nie piszą :D



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @wpiszlogintwardzielu: zgodzę się, że jest lipa. Jak jadę w inne miejsca Polski np. na Śląsk czy Pomorze to wpada więcej ciekawych dziewczyn ale jak rozmowa nie idzie to sobie dziękujemy i tyle :)
Ale przez to, że przerabiałem już przeprowadzki dla kogoś i nie wypaliło (ja do Wrocławia) to wolałbym się nie pakować w taką sytuację znowu jak i nie chciałbym kogoś ciągnąć przez całą Polskę.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Różowa here. Ostatnio tindera miałam rok temu. Głównie zwracałam uwagę na opis, żeby znaleźć punkt wspólny, więc jeżeli masz w opisie co lubisz albo co robisz w wolnym czasie to jest spoko. W lewo dawałam wszystkie profile bez opisu i jak ktoś był bez koszulki albo szpanował zdjęciami, ile to on hajsu nie ma. I taka uwaga jak facet robi sobie zdjęcie od dołu to wygląda tragicznie, szczególnie
  • Odpowiedz