Wpis z mikrobloga

#samotnosc nie musi być zła. Zależy jak na nią patrzysz i jak ją przeżywasz. Wyobraź sobie, że bez refleksji nie byłoby działania. Cisza zawsze jest miejscem przemyśleń, planowania i prowadzi do działania.
Ten czas może dla ciebie być błogosławieństwem i przekleństwem. To zależy od ciebie jak podejdziesz do tematu. Uczucia są piękne, ale nie daj się kierować tym, które mają zły wpływ na ciebie. Wyobraź sobie że np. samotność uchroniła cię przed wstąpieniem w jakiś związek, który skończyłby się jakąś wielką tragedią. Czasami lepiej być samemu niż być nieszczęśliwym jakimś chorym związku.
Samotność to piękny czas, kiedy można na spokojnie popatrzeć na swoje życie i podjąć właściwe decyzje. Pamiętaj że w samotności jest dużo miejsca aby zmierzyć się z sobą i lepiej się poznać.
https://www.youtube.com/watch?v=BgzWlJvNRoU
i wiele innych linków - praca mózgu to tak na prawdę odbicie twojej woli i twojej świadomości. Jeśli wypełnisz swoje myśli nadzieją, radością, pokojem to automatycznie osiągniesz poziom szczęścia. Twoje myśli kształtują ciebie i mają decydujący wpływ na ciebie.
Przeżywanie pozytywnie świadomości samotności daje dużo radości. Jeśli nauczysz być sam ze sobą szczęśliwy osiągniesz ogromną radość. Jeśli wypełnisz ją samoakceptacją, że do szczęścia nie musi być nikt inny niż sam Bóg to zobaczysz jak wielkie szczęście jest blisko ciebie. Temat rzeka, musisz sam dojść do stanu samoradości i samoakceptacji, że nie musisz mieć jakieś rzeczy materialnej czy innej osoby, wystarczy tylko świadomość że w samotności jest piękno i radość i pokój.
Wyobraź sobie że w samotności rodzą się twoje pasje. weź wiertarkę, spróbuj zrobić sobie krzesło, stół, zobacz jak wiele radości daje to tobie. Tak samo zacznij się bawić w malowanie, w inne pasje i zobaczysz, że samotność jest źródłem twojego szczęścia.
Ja sobie piszę dla was i mam włączony yt z transmisją z kaplicy z Jasnej Góry i patrzę na obraz Maryi i cieszę się, że nie jestem sam i że ze mną jest Maryja.
Tak wielu przeklina samotność a to miejsce, gdzie można tak na prawdę spotkać największe szczęście - samego Boga.

Niech was błogosławi Bóg wszechmogący, Ojciec, Syn i Duch Św. Każdy z was jest dzieckiem Bożym, każdego z was kocha bardzo mocno Bóg. Jesteś jego jednym dzieckiem, który nie ma ani duplikatu ani zamiennika. Jesteś wyjątkowy sam w sobie.

Trzymaj się!

#przegryw #depresja
  • 7
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: przemyślenie, że "samotność nie musi być zła" to nie jest przemyślenie ale gówno.
Ktoś kto takie gówno pisze będzie przeze mnie tak traktowany jakby mi nasrał po oknem
  • Odpowiedz
@sqlserver: a powiedziałbyś to temu gościowi prosto w twarz? Bo w internecie to każdy taki kozak jest, a kultura powinna obowiązywać zawsze, nawet jak się z kimś nie zgadza. Ja tak samo nie znoszę samotności, ale nie zareagowałem takim hejtem na ten wpis. Mało tego, autor posta pisał to wszystko w dobrej wierze, chciał pewnie komuś pomóc.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: oczywiście że tak, jestem ekstrawertykiem.
Gostek chyba nie ma pojęcia czym jest totalną samotność, skoro pisze takie gówno.
Jak mu się tak Bóg podoba to powinien walczyć z samotnością, bo w niej jest tylko Szatan.
  • Odpowiedz