Wpis z mikrobloga

W tych widełkach cenowych celowałbym w jakiegoś Lorusa, Citizena. Ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@SitEnee Ja uważam, że o ile Swatch robi fajne zegarki, to są one skrajnie jednorazowe. Zwróć uwagę, że, poza malutkim deklem na baterię, nie da się nawet dostać do mechanizmu. Z resztą, legenda miejska głosi, że nazwa Swatch oznacza "second watch", więc z założenia miał to być zegarek drugi, łatwo wymienialny, który miał być noszony, żeby swojego podstawowego zegarka nie eksploatować. Zapomnieli tylko dać normalną cenę, jak za plastikową
  • Odpowiedz
@SitEnee: ja zakładam ostatnio na zmianę Seiko i Timexa więc nie wiem. Seiko kupiłem pod wpływem impulsu, Timex był zegarkiem który chciałem bo żadne inny nie spełniał moich wymagań. Ale ja mam w dupie to co myślą inni na temat mojego zegarka, abym ja się dobrze z nim czuł. Jak Ci się podoba to bierz.
  • Odpowiedz
  • 0
@Del: Trochę to słabe rzeczywiście, że nie da się naprawić takiego zegarka. Zastanawia mnie jednak czy wiesz jak z awaryjnością takiego zegarka. Zegarek jest w sumie całkiem tani a za jakiś rok czy coś takiego prawdopodobnie i tak mi się znudzi więc jak będzie on działał półtora roku, dwa lata to nie przeszkadza mi aż tak bardzo brak możliwości jego naprawy. Nie orientujesz się może czy da się w nim chociaż
  • Odpowiedz
@SitEnee , może spróbuj poszukać jakiejś używki która Ci się spodoba w tej kasie.
Tak jak mirek @Del , napisał: części do Lorusa, Seiko są do ogarnięcia u Pana Tuk Tuka. Przykładowo mechanizm do Lorusa kosztuje 70-100zł.
  • Odpowiedz