Wpis z mikrobloga

  • 66
Niestety był tylko "dość fajny"


@onepnch no tak, lepiej gdyby napisała, że był łajzą nie wartym splunięcia eh... po prostu dobrze o niej świadczy, że nawet mimo rozstania tak dobrze się o nim wypowiada.
  • Odpowiedz
  • 65
@WielkiNos Liczą się czyny a nie słowa, te komplementy nie mają żadnej wartości skoro nie są razem. To tak jakbym zachwalał auto ale sam nim nie jeździł. Wydźwięk jest taki raczej - jest fajne... dla was ale mi trzeba czegoś więcej xD
  • Odpowiedz
@Howard_Roark: Ale takie sprawy załatwia się na początku związku, a nie po 10 latach małżeństwa. Chyba, że się mylę i można się aż tak bardzo zmienić i rozjechać spędzając ze sobą jakieś 3500 dni, a mimo to wychwalać swojego exa. Jest to dla mnie serio ciężkie do ogarnięcia rozumem.
  • Odpowiedz
Ale takie sprawy załatwia się na początku związku, a nie po 10 latach małżeństwa. Chyba, że się mylę i można się aż tak bardzo zmienić i rozjechać spędzając ze sobą jakieś 3500 dni, a mimo to wychwalać swojego exa. Jest to dla mnie serio ciężkie do ogarnięcia rozumem.


@Glikol_Propylenowy: Różne są koleje losu, ludzie nie są perfekcyjni i potrafią wydawać błędne osądy. ¯\(ツ)/¯ Gdyby było tak kolorowo, że na początku związku
  • Odpowiedz
  • 19
@Glikol_Propylenowy @onepnch kwestia tego czemu się rozstali. Czasami po prostu ludzie się nie są dopasowani mimo że są spoko. Moja była jest świetną dziewczyną, ale jej tryb życia zwyczajnie mi nie odpowiadał. Mimo to potrafię przyznać że jest fajna i dla kogoś kto lubi dynamiczne życie będzie dobrą partnerką, ale dla mnie na dłuższą metę było to męczące.

Niemniej nie mam problemu by wyjść z nią na piwo od czasu do czasu
  • Odpowiedz
ale mieć nadal o sobie dobre zdanie?


@Glikol_Propylenowy: Nie wiem czego cię to dziwi. Z moją pierwszą dziewczyną byłem siedem lat w związku. Pozostajemy w przyjaźni do tej pory. Dziwne by było, gdybym o osobie z którą spędziłem tyle lat, nie myślał, że jest wartościowa.
  • Odpowiedz