Wpis z mikrobloga

@Mezomorfix: tak szczerze w tym kraju, czasem studia zaoczne też są stratą czasu. Lepiej chyba od razu stąd #!$%@?ć, ewentualnie zrobić już chociaż ten jeden stopień i później #!$%@?ć :/
  • Odpowiedz
@cardenas No miałem nieprzyjemność mieszkac w akademikach UJ, 60% to ukraincy, 25% Polacy 5% Białorusini 5%Kazachowie i inne ludy wschodu i 5% reszta świata.
Ja akurat z domu byłem biedny, wiec z akademikiem problemu nie miałem, ale jak już się człowiek dostał to naprawdę trzeba było się wysilic żeby zorganizować polski skład
  • Odpowiedz
@cardenas: niech zgadne, w obrębie 15 km od jego gównomiejscowości było 10 różnych uczelni ale wybrał Warszawke/Kraków/Wrocław bo MORDO NIE ROZUMIESZ W GŁOGOWIE NIE MA TAKICH IMPREZEK I STARBAKSÓW NA KAŻDYM KROKU NIE ZNASZ SIE
  • Odpowiedz
@CiociaCBD: Co to za argument XD To chyba nie jest żadna nowość, że w większych miastach są najbardziej renomowane uczelnie, a wielu osobom nie chodzi o skończenie czegokolwiek i gdziekolwiek (typu jakaś uczelnia-krzak w mieście powiatowym), tylko o konkretnego kierunku w konkretnym miejscu. Zawsze było tak, że ludzie za edukacją jechali do dużych miast.
  • Odpowiedz
@GoddamnElectric: Polska to nie Stany Zjednoczone ani Europa zachodnia, poza jakimiś nielicznymi kierunkami nie ma żadnej różnicy czy skończysz uczelnie w pcimiu czy w warszawie. Renomowane uczelnie w polsce jezus maria xD
  • Odpowiedz
MORDO NIE ROZUMIESZ W GŁOGOWIE NIE MA TAKICH IMPREZEK I STARBAKSÓW NA KAŻDYM KROKU NIE ZNASZ SIE


@CiociaCBD: Tym i tylko tym właśnie się kierują ludzie wybierając uczelnie typu UJ, UW zamiast wyższej szkoły zarządzania i magii w #!$%@? dolnym.
  • Odpowiedz
Miejsce w akademiku jest dla cudzoziemca, a Polacy są traktowani we własnym kraju jako ludzie drugiej kategorii.


@cardenas: Polak sobie wynajmnie pokój za 1400 + 300 zł opłaty od januszy inwestowania którzy zapewniali, że inwestując w nierychy zwiększają dostepność na rynku najmu xD
  • Odpowiedz