Wpis z mikrobloga

#patostreamy #kononowicz Mireczku mam sprawę do was. Otóż chce wysłać kilka pisemek do moich kolegów pijaków,pisemko z krematorium takie jak knur dostał od Alojzego Popiołka. Chce aby to wyglądało bardzo poważnie i chce wyrobić do tego pieczątkę tego krematorium. Proszę was kochani o pomysły jak ta pieczątka mogłaby wyglądać. Na pieczątce dodam swój numer jeżeli któryś z pijaków ośmieli się zadzwonić jak dostanie pisemko
  • 22
@duzoprzeklinam: wiem ze jest ograny do bólu ale kolesie 40+ którzy nawet nie wiedza kto to konon (ci ode mnie ) nie skumaja o co chodzi.ja nie chce robić zamętu w internecie tylko w swoim otoczeniu. Rozumiesz kolego o co mi chodzi ? Tutaj pytam tylko czy ktoś ma jakieś pomysły bo jest ty dużo wariatów
@KapieZciby: Czaje baze, ale obawiam sie, ze mozesz sie mocno rozczarowac. Konon nie odbiera nawet awiz z polowa listow gdzies sie poniewiera na kanapie pod jego spocona dupa. Jezeli trafi to w lapy centrali to pewnie trafi do smietnika. Takze wiesz, napocisz sie i bedziesz przez tydzien wyczekiwal tego listu (tylko ty, bo cala reszta i tak ma w dupie te bezbecki listy) a wyjdzie z tego jedno wielkie gowno.
@KapieZciby o Ty bydlaku, będziesz wyjaśniony, o 17 polecą na Ciebie wszystkie glosowki i kwity jakie zbierzemy na tagu.

Rzeczywiście, przeczytałem po łebkach, imho pomysł drętwy, ale serio nie wiem o co chcesz tutaj pytać ludzi. Co jest takie wymagające, że aż niezbędna jest praca zespołowa społeczności na tagu? Nikt Ci nie przyklaśnie bo to cringówa w #!$%@?.

Pozdro mleczny
@KapieZciby: Nie wiem czy łykną, ale jak swoją to robiłem małym druczkiem niebieskim kolorem i jak się wydrukowało to szybko przyciskałem ręką, żeby się trochę rozmazało. Knur łyknął i szukał Stowarzyszenia Szkolna pod tym adresem co podałem.