Wpis z mikrobloga

Najtańsze pałąki/maszty/pręty namiotowe? Jest coś tańszego od kupowania śmieciowego namiotu z Tesco po przecenie albo wygodniejszego od szukania na śmietniku po festiwalach?
Między sezonami chciałem naprawić sprzęt, a tu jeden kolega zgubił, drugi kolega złamał itd. a zapasy z ww. sposobów mi się pokończyły.
Widzę że są 50zł za 4m. Coś taniej?
#namiot #turystyka #bushcraft #camping
  • 6
@tre33: Chyba zostaje Ci Allegro + promocje na stronach,

w myśl powiedzenia "biednego nie stać na tanie rzeczy", może warto zainwestować w coś lepszego?
  • 0
@ms86: Oprócz oczywiście np aluminiowych to nie zauważyłem, żeby były maszty premium. Mniej więcej takie same z jakiegoś plastiko-włókna. A mam namioty od kilkuset do kilku tysięcy zł, od Decathlon'a do ekspedycyjnych, niektóre robione na zamówienie. Tylko różnica w długości i zakończeniu.
Namioty- każdy inny. Szpilki? kilkadziesiąt typów do wyboru. Maszty? no panie...

Ale jeśli masz inne doświadczenia to chętnie się dowiem, bo może warto dopłacić.
A mam namioty od kilkuset do kilku tysięcy zł, od Decathlon'a do ekspedycyjnych, niektóre robione na zamówienie.

To tym bardziej chyba warto zainwestować w lepsze rzeczy.

zbytnio Ci nie pomogę niestety (tarp + hamak here)
  • 0
@ms86: Miszczu, ale powtarzam- w tanich i drogich namiotach są takie same maszty fabrycznie wsadzane! Serio!

Chyba, że mówisz że namioty mam kiepskie, to może i prawda, ale mi wystarczają zwłaszcza do pożyczania kolegom ¯\(ツ)/¯