Wpis z mikrobloga

Posiadanie jakichkolwiek mediów społecznościowych pozwala tylko utwierdzić się w #blackpill
A wszystkie te historie o manletach co to ruchają modelki też sa obalane, daleko nie trzeba szukać, ten brzydki grubas co to sobie smieszkowal na wykopie, okazało się że przygarną pod dach zwariowaną julke, co zdradziła go z terapeutą i "bratem" z tagu #przegryw .
BP nie tylko wiele mówi o loszkach, mówi też o waszych kolegach, których tlumaczycie że sperma mózg zalała, że się pogubił itd. Nie!
Większość facetów a już w szczególności przegrywy zrobią wszystko aby wam odebrać tzipe, nie cofną się przed kłamstwami, ośmieszaniem was, simpowaniem I psuciem nie tylko rynku, ale waszych prywatnych relacji aby zachować cień szansy na peklowanie. Świetnym przykładem był kolega z wykopu zamordowanego w Poznaniu. Na końcu wyszło jego niejednoznaczna pomoc juleczce.
  • 11
@CampTrump: Tak jest. Socjal media i aplikacje randkowe są dla ładnych ludzi. Kiedy zakładają je osoby zakompleksione pogłębia się tylko depresja. Lepiej podboostować swój look do granic możliwości (czyli z 2/10 do 4/10) i iść do galerii. Szukać wzrokiem Juleczek która siedzi sama na telefonie (można takie spotkać nie jest to rzadki widok) i zagadać, a jeśli nie umie się zagadać i nie wiadomo o czym z nią rozmawiać to są
@CampTrump Osobiście bardziej kieruję się w stronę #redpill . Z tymi mediami społecznościowymi, byłbym ostrożny, bo jest takie pojęcie "bańki medialnej" co nie znaczy, że nie masz racji. Żeby "wyjść" z takiej "bańki" warto używać trybu "incognito". Tak tylko na marginesie chciałem to dodać.
@Winiok Blackpill (z tego co zrozumiałem) pisze, że tylko wygląd ma znaczenie. Tymczasem jacyś liderzy posiadali/posiadają spore haremy i badania naukowe udowodniły, że kobiety częściej dostają orgazmu, kiedy wierzą, że ich partner jest bogaty. Bardziej przemawia to za redpill. Nie można jednoznacznie stanąć po którejś stronie, bo też kobiety w różnym wieku różnie się zapatrują, np. są uczennice zakochane w jakimś nauczycielu, czy ojcu swojej koleżanki, później bardziej zwracają uwagę na wygląd
@Winiok Dane dotyczyły Polski, sam zasugerowałem, że na dane mogą mieć wpływ ukrainki (logiczne)i niestety potem musiałem się wykłócać. Nie mam linku, do artykułu, to mi podeślij, jak znajdziesz i przeczytasz, to możemy bardziej pogadać na ten temat.