Wpis z mikrobloga

Polska PiS (i w przyszłości Konfederacji bo pewnie pierwsze dziecko z gwałtu)


@#!$%@?: ale, że jakby lewica rządziła to by było cacy bo ciąża usunięta, a ojciec dalej by ruchał córki?
  • Odpowiedz
  • 13
@#!$%@?: matka jej umarła jak miała 5 lat i od tamtej pory ojciec się nimi opiekował tylko. Do bycia ofiarą można się przyzwyczaić żeby przeżyć i nie zwariować a może w ten sposób ratowała mlodszych ale nie mów że świadomie i bez przymusu się godziła na seks bo to chore że tak uważasz. Facet to taki Fritzl tyle że bez piwnicy
  • Odpowiedz
@#!$%@?: w ostatnich dniach potwierdziło się, że trzy martwe noworodki to dzieci Piotra G. i jego córek. Dwoje z nich to dzieci Pauliny. Jedno najprawdopodobniej jej starszej siostry.

- Porody odbierał ojciec. To on odbierał wszystkie porody żonie. W tej rodzinie było 12 dzieci, 12 porodów odebrał w domu, tak że to dla niego nie było problemem, by odebrać poród córkom – mówi jedna z naszych rozmówczyń.

Piotr G. mógł molestować także
  • Odpowiedz
środki antykoncepcyjne były by za darmo więc żadne dziecko by nie ucierpiało (bo chyba córka nie ucierpiała skoro przez lata z ojcem to robiła?)


@#!$%@?: xD xD xD

To gdzie jest granica?

Jak wychowałbym swoich synów tak, że bez ich obiekcji mógłbym uprawiać z nimi sex to było by ok?
Przecież by nie ucierpieli.

Homoseksualna, pedofilia i kazirodztwo.

Idąc dalej w takim razie seksualność to kwestia wychowania - czyli homoseksualizm to kwestia
  • Odpowiedz
@Jowo: a to sory. Nie wczytywałem się w sprawę i myślałem, że już dorosła była jak zaczęli współżyć. No ojciec widać zboczeniec do potęgi. Jaja wyrwać i do kamieniołomów. Ale dziwne, że okoliczni mieszkańcy nic o tym nie wiedzieli? Czy raczej udawali, ze nie wiedzą?
  • Odpowiedz
środki antykoncepcyjne były by za darmo więc żadne dziecko by nie ucierpiało (bo chyba córka nie ucierpiała skoro przez lata z ojcem to robiła?)


@#!$%@?: prezerwatywa kosztuje 3zl na stacji benzynowej - serio myślisz że o 3zl się rozchodzi?
  • Odpowiedz
@kobrys13: jak napisałem wyżej. Nie znam sprawy i myślałem, że była pełnoletnia. To zmienia dużo jeśli chodzi o tą sprawę. natomiast wracając do meritum to jakby zrąddzila konfederacja to by żadnego dziecka nie pozwoliła usunąć nawet jakby zgwałcił ten ojciec małoletnią córką albo i kilka swoich córek. Musiały by urodzić nawet jakby dzieci były nie do odratowania po porodzie. Lewica natomiast by pozwoliła na aborcję. Ja uważam, że aborcja w takich
  • Odpowiedz
@#!$%@?: może być i tak, że wyjdzie że tą matkę otruł żeby się nie wydało że molestował dzieci te ponad 15 lat temu. Facet chory i cała ta wieś chora. Pracownicy gopsu też jacyś niedociumani skoro przez tyle lat nie ugryźli tematu. W sumie płace marne a facet cyt. miał diabła za skórą czyli pewnie był agresywny jak coś nie szło po jego myśli. Chyba nikt z normalnych ludzi nie chciałby wejść
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ale dlaczego i konfederacja i lewica i wszyscy skupiają się na ruchaniu, seksiez koncepcji, antykoncepcji i ewentualnej aborcji.

Ja osobiście jestem przeciw aborcji jako formie późnej antykoncepcji.
W przypadkach płodów chorych, uszkodzonych i sprawach gwałtów decyzja powinna należeć do rodziców/matki - to nie są proste sprawy i znam kilka kobiet 'po' - wiem jak bardzo ryje to psychikę.

Jeśli zaś chodzi o aborcję jako antykoncepcję to nie - mamy tyle metod
  • Odpowiedz