Wpis z mikrobloga

#bieganie #przegryw ##!$%@?

Ja to nie wiem już. Bieganie to jest jedyna rzecz, która daje mi satysfakcje. To jest jedyny moment kiedy nie czuję się jak totalne zero i przygłup, bo wiem, że jestem w stanie zachować dyscyplinę, znaczy coś jeszcze jestem wart, a tutaj ciach kontuzja, to jest taki ból w lewej stopie jak by ona była obita czy nadwyrężona może, sam nie wiem. Da się niby biec, ale boje się, że będąc upartym tylko zrobię sobie bardziej krzywdę
  • 9
@DzikuDziczyzna: Ból zaczałem odczuwać po mega intensywnym treningu, wszystko przeprowadzone prawidłowo, najpierw trochę rozgrzewki i powoli stopniuje intensywność, na samym końcu był ogień jak nigdy, więc moze to jest przyczyna
@rocky93: Wiem co czujesz. Złapałem kontuzję w połowie czerwca i co 4-5 dni próbowałem biegać i ciągle coś było nie tak. Dopiero jak dałem sobie spokój po 2 miesiącach na bite 2tyg to się polepszyło. Możesz spróbować przejśc się do jakiegoś fizjo zo by to rozmasował. Ale przede wszystkim odpoczynek i regeneracja.
@rocky93: u mnie nadciągnięcia w okolicy przyczepu ścięgna achillesa przy pięcie przerodziły się w dokuczliwe ostrogi. Codziennie robię okłady z lodu.

W bieganiu każdy ból ma swoją przyczynę. Buty, technika, za duża objętość treningowa, brak rozciągnięcia.

Rolujesz się?
@DzikuDziczyzna: Na ostrogi warto poszukać odpowiedniego masażu i go stosować.
Miałem ostrogę na dole pięty i taki masaż jak na filmie + naciąganie stopy i mocne masowanie tam, gdzie uciska lewym kciukiem na początku masażu, sprawiły, że już nie mam tej ostrogi - wróciła na swoje miejsce i nie wystaje.

Znalazłem wtedy do tego objaśnienia i przekrój stopy, ale teraz nie wiem zbytnio, gdzie szukać, więc na szybko znalazłem film.
Nemayu - @DzikuDziczyzna: Na ostrogi warto poszukać odpowiedniego masażu i go stosowa...