Wpis z mikrobloga

Poratujcie radą. Wymyśliłem perfum na prezent dla chłopa. Moglibyście polecić coś ciekawego aktualnie w promo? Tak do ~250. Nie znam się na tym i raczej nie mam preferencji, osoba obdarowana wiem, że używa Davidoff cool water toilet ale to nie znaczy, że musi to być coś podobnego ale też nie jakieś niszowe, dziwne zapachy dla perfumowych erudytów.

Zastanawiam się nad Bossem bootled.
#perfumy
  • 22
  • Odpowiedz
pour homme widzę tylko woda toaletowa. Lepiej chybab perfumowana?


@Sceptyk_bez_zdania: im więcej masz perfum tym bardziej bezsensowna jest ta zasada.
Kouros który jest wodą toaletową trzyma cały dzień, a Bleu De Chanel Parfum potrafi trzymać 2-3h
  • Odpowiedz
@Sceptyk_bez_zdania Super zapach tylko bardzo słodki, w wiosnę i lato będzie męczył. Jak chłopak nosi jeden zapach i chcesz coś bardziej umiwersalnego na cały rok to spróbuj serię Aqua di Gio jest w każdej perfumerii. Jak dalej ma cool watera i szukasz czegoś słodkiego na wieczory i zimę to obczaj Erosa albo całoroczną linię Y od YSL, to są takie polecajki które lubi większość, bez udziwnień.
  • Odpowiedz
@Sceptyk_bez_zdania: podstawowy wanted jest dla mnie bardzo kiepski i pachnie chemicznie, jak dolna półka z rossmanna. do tego jest słodki, wiec miej to na uwadze. a flakon to nie wszystko ;) wieksza szansa jest na to, że perełka trafi się w zwyczajnym flakonie, niż w takim przypominającym jakiś przedmiot
  • Odpowiedz
@Sceptyk_bez_zdania: Sprawdź sobie Versace Dylan Blue jeśli już interesujesz się erosem. IMO bardziej stabilny, na szerokie spektrum użycia praca-wyjscie. Bardziej neutralny, jedyny składnik kontrowersyjny to ambroksan. Raczej jest lubiany ale są tez ludzie ostro przeciwni jeśli jest w składzie (po prostu ich drażni).

Jeśli mam porównać erosa EDT i EDP to powiedziałbym tak, EDT dla 18 latka, EDP dla 25 latka. Nie chodzi mi o skategoryzowanie go wiekowo ale dojrzałość zapach,
  • Odpowiedz