Wpis z mikrobloga

#kredythipoteczny #kredyt2procent aby aneksować umowę przedwstępna chcą bym dał kolejne 20k PLN zwrotne jednak przy okazaniu decyzji negatywnej z minimum 3 banków (ja składałem do 2 bo JDG) i czy aby uzyskać negatywna decyzję mogę złożyć kolejny wniosek do banku w którym nie mam zdolności który nie jest na bk2%? Czy decyzja przedwstępna już na wstępnym etapie jest ważna w takiej sytuacji?
  • 9
@michau92: Też jestem na JDG i składałem do 5... Nie widzę związku. Natomiast "negatywne decyzje kredytowe" masz okazać, a nie "negatywne decyzje na bk2%". Jak potrzebujesz negatywnych decyzji to składasz wnioski do takich banków, w których jesteś pewien, że kredytu nie dostaniesz. W umowie nie masz określone z jakiego powodu ta negatywna decyzja ma być.
  • 0
Może masz lepsze dochody. Ja Jestem na tym najniższym i wg kalkulatora banków z przy średnim netto 8500-9000 wyliczają mi śmieszną kasę w swoich przelicznikach. Byłem i u 3 doradców (twierdzili że tylko Alior i PKO), pytałem też w milenium, Santander osobiście to wyliczyli mi poniżej średniej krajowej i brak szans na cokolwiek.
@michau92: Hmm to dziwne, to faktycznie nie dużo. Mi te kalkulatory przy podobnych zarobkach, ryczałcie i JDG wyliczają max dla singla. Moze chodzi o mały wkład i dlatego się boją.
  • 0
@Rakky: nie mały bo max czyli 200k. Ryczałt 5,5 i banki nie wiedzą jakie mam wydatki tylko widzą przychody. Tak mi powiedzieli, nie mam wydatków, świadczę usługi powierzonymi mi narzędziami. Alior i Pekao liczą tak że mam po 400+, a inne tak że mam ok 100k. ¯⁠\⁠⁠(⁠ツ⁠)⁠⁠/⁠¯