Wpis z mikrobloga

#programowanie #programista15k

Jest dramat

Wszedłem na 5 losowych ofert o pracę
5 z nich to hybryda 2-3 dni z biura
Kurtyna

Era zdalnej mineła, kończymy over-employment na 2-3 kontrakty jednocześnie i wracamy do biur. Za 2-3 lata pewnie zostaną same oferty 4 dni biuro 1 dni zdalnej lub full on-site, a oferty zdalne to bedzie 5-10% rynku dla największych wymiataczy-pasjonatów-autystów

Nie dajcie się skusić szybkimi windami
nad__czlowiek - #programowanie #programista15k

Jest dramat

Wszedłem na 5 losowych o...

źródło: hybryda1

Pobierz
  • 26
@nad__czlowiek: jakiego piwniczaka? Wydaje mi się, że widzisz tylko skrajności i nie zauważasz, że jest ogrom ludzi, dla których to, co robią w it jest też hobby. I nie są żadnymi piwniczakami, tylko normalnymi ludźmi, z rodzinami i dziećmi, którzy jednocześnie są bardzo dobrzy w tym, co robią, bo praca, którą wykonują sprawia im przyjemność. Ja tak mam.
@JamesJoyce: no można ale wtedy masz łatkę dziwaka, bo normalne osoby idą odebrać dziecko z przedszkola, potem gotują, idą uprawiać sport i sen, od nowa. W weekend spotkania z rodziną czy znajomymi i zajmowanie się dzieckiem.

To nie jest normalne kodować poza pracą nawet minute gdy już masz te kilka lat doświadczenia, rodzine i jesteś 30+. pewnie piszesz z perspektywy singla albo jakiegoś juniora
@nad__czlowiek no patrz cholera trenuje 7 razy w tygodniu, czasem wyjde ze znajomymi, wieczorem posiedze z dziewczyna, ale nie ogladam TV czy innych tiktokow ani nie gram w gierki tylko programuje i tak dziennie 11-12h mi sie zbierze (w weekendy mniej ale coś koło 4-5 również) bo to jest moje hobby i na to posiwecam swoj wolny czas. Dla Ciebie to jest „bycie niewolnikiem” (XD) - dla niektórych zajawa - i tacy