Wpis z mikrobloga

Widzę że paróweczkowi wojownicy i ruskie multikonta dalej się produkują na temat embarga na zboże z Ukrainy i odwetowych działań Zelenskiego, próbując fikołczyć, że Zełenski atakuje Polaków XD

Zełenski atakuje pisowców, za to że zagrali nim przed wyborami. Embargo nałożone przez pisowców wbrew polityce handlowej Unii jest nielegalne, #!$%@? Hiszpanii i Niemiec w pełni uzasadnione i groźba obcięcia funduszy unijnych polskim rolnikom jest jak najbardziej słuszna.

pisowcy to nowotwór

#wojna #ukraina #bekazpisu #polityka
  • 27
@WH40K: Przecież już wcześniej ktoś mi odpowiedział na moje pytanie. Bo ja napisałem coś takiego

Węgrzy i Słowacy też mają za miesiąc wybory?


Jakbyś zauważył to jest pytanie, a nie stwierdzenie. Więc jak możesz wytknąć niewiedzę, skoro pytałem się czy są wybory a nie stwierdziłem, że są. Rozumie, że do tego co twierdz opozycja na Słowacji już się nie odniesiesz?
@PomidorovaLova: Gratuluję braku zrozumienia tematu. Ukraina cały czas może dokonywać tranzytu zboża przez Polskę, nie może go tylko sprzedawać. Oficjalnie zboże miało iść z Ukrainy do polskich portów, skąd miało wyruszyć do Afryki - tylko, że taka droga jest kompletnie nieekonomiczna. Poza tym zboże można dużo lepiej sprzedać na rynku europejskim niż w Afryce, po prostu dlatego, że Afryka jest biedna.
Z tego powodu ukraińscy oligarchowie, którzy zarządzają ukraińskim rolnictwem (tam
@PomidorovaLova: niech już będą te wybory bo m__b śpi jak mu pis i konfederusskie z russkimi trolami ruch na portalu robią. Każdy myślący człowiek wie jaka jest prawda, ale dyskutuj z farmami botów
@ekjrwhrkjew: tak sie sklada ze 30 września xDD o wladze tam walczy niejaki robert fico, lider lewicowej partii SMER, otwarcie mowiacy o koniecznosci zaprzestania pomocy wojskowej dla ukrainy. Tam tez grają teraz na nastrojach antyukrainskich