Wpis z mikrobloga

To.co się działo dzisiaj na live u fitnesiary to szok. A raczej nie fitnesiary a patusiary. Biła się z ojcem,jej ojciec mowil ze ona jest chora psychicznie uzależniona od acodinu,marihuany i alkoholu. Prosi ludzi aby jej nie pomagali i nie wysyłali pieniędzy bo robią jej krzywdę. Jakas obca osoba zaplacila jej za przejazd do Gdańska i pakuje się. Ogólnie patusiara od kilku dni wyłudza pieniądze od obcych osób.
M A S A K R A
#hotelparadise
  • 21
  • Odpowiedz
@EfiePL: to jest jakaś masakra ale tata jej ma rację ona jest chora psychicznie i ludzie którzy jej pomagają to ja tym krzywdzą.
  • Odpowiedz
@Olostro: a w czym mieli jej pomóc wcześniej jak sama nie chce pomocy. Sami nie wiemy jak to wyglądało wcześniej. Ona jest już nieuleczalna po tym co bierze
  • Odpowiedz
@Magdalenalenaa: Nigdy do niej nie pisałem a teraz zacząłem ją obserwować na tym właśnie drugim koncie jej nikt chyba nie pomoże a na pewno już nie nasza chora polska służba zdrowia
  • Odpowiedz
@missiv: ale zaczym brała może jej nie dopilnowali, z tego co wiem ma problemy od dziecka więc wydaje mi się że nie dostała wystarczającego wsparcia, ale tak naprawdę prawdy nie poznamy
  • Odpowiedz
@agahej: ja pitolę jakie to smutne,czy naprawdę nikt nie może jej pomóc w sensie długie leczenie za murami
żal mi jej rodziców ,jej już coraz mniej bo mam wrażenie że swoje psycho jazdy symuluje tylko po to coby naciągać na kasę i wpędzać innych w kanał wrażliwości
z tym tagiem Rosi dobra sparawa,można spoko wtedy umieszczać co nieco o niej a innych nie będzie to wqwiać
  • Odpowiedz