Wpis z mikrobloga

Polecam bojkotowac firme #vectra i prosilbym o #wykopefekt.

W maju podpisalem umowe na internet na czas nieokreslony. W cenie mialy byc kanaly TV w kablowce.

Niestety, we wrzesniu wystawili mi fakture na wyzsza kwote. Nigdy nie dostalem zadnego powiadomienia o podwyzce, i gdyby nie to ze regularnie loguje sie do BOKu, to bym nie wiedzial o tej podwyzce i dalej placil stara kwote, przez co bym stracil rabat 5 zl za terminowa zaplate i by mi wystawili note odsetkowa.

A tak swoja droga, maja oni jakis punkt sprzedazy w #torun lub w okolicy #bydgoszcz? Chcialbym wbic i zobaczyc ich reakcje jak przyjade z ich routerem i dekoderem w lapie zeby wypowiedziec umowe.
An-Dagda - Polecam bojkotowac firme #vectra i prosilbym o #wykopefekt.

W maju podpis...

źródło: podwyzka

Pobierz
  • 14
Chcialbym wbic i zobaczyc ich reakcje jak przyjade z ich routerem i dekoderem w lapie zeby wypowiedziec umowe.


@An-Dagda: pewnie będzie reakcja w stylu: "Co za debil dzisiaj do nasz przyszedł. Przyszedł z dekoderem i modemem, a my i tak nie mogliśmy przyjąć sprzętu, bo umowa jeszcze nie była rozwiązana" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć mogę się mylić i mogą przyjąć sprzęt przed terminem, ale wtedy klient
Imperator_Wladek - >Chcialbym wbic i zobaczyc ich reakcje jak przyjade z ich routerem...

źródło: obraz_2023-09-20_221422782

Pobierz
@An-Dagda: @Tytanowy_Lucjan @Imperator_Wladek reakcja to będzie całkowita obojętna w punkcie, bo przecież to nie biznes ludzi co tam pracują :D
A co do podwyżek to sugeruję przeczytać czy podpisaliście już umowy z klauzulami inflacyjnymi. Jeżeli tak to wam podwyższaja i nie daje to prawa do zerwania umowy bez kary umownej. No ale do składania skarg zachęcam, bo to jest #!$%@?ństwo co operatorzy próbują przy tej okazji przepychać.
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/vectra-podwyzka-cen-multimedia-klauzula-inflacyjna-jak-zrezygnowac-kanal-gwarancyjny
  • 0
dają bardziej otwarty router względem vectry


@Tytanowy_Lucjan: w jakim sensie? Mozesz sie normalnie zalogowac na admina?

będziesz musiał zapłacić za zerwanie umowy przed terminem pewnie z 3k


@vieniasn: Jakbys przeczytala wpis to bys wiedziala ze mam umowe na czas nieokreslony.

podwyższaja i nie daje to prawa do zerwania umowy bez kary umownej


@FrasierCrane: przypominam ze mam umowe na czas nieokreslony, przez co musialem zaplacic 80 zlotych aktywacji i do
@An-Dagda: W vectrze kiedyś dało radę odłączyć router od kabla, zresetować go do ustawień fabrycznych i zalogować się domyślnym hasłem, poustawiać sobie co się chciało i po podłączeniu kabla dalej to działało po synchronizacji. Teraz możesz sobie zmienić wyłącznie nazwę sieci i hasło do niej. I to przez stronę operatora.

W modemach Playa na łączach vectry/multimedia dostajesz urządzenie gdzie można się zalogować i możesz zmieniać wszystkim... poza niestety DNSami, więc i