Wpis z mikrobloga

@mecenassrenas: prosze bardzo, tlumaczenie:
Uwazam ze nie pracujemy.
Nalezy wypowiedziec Polsce wojne.)
Bedzie podobnie jak 100 lat temu
Prawda ze koniec bedzie taki sam jak wtedy, ale bardzo bysmy chcieli*

*- zadyma rozpoczeta (okolo) 100 lat temu zakonczyla sie utworzeniem Ukrainsliej Socjalistycznej Republiki Sowieckiej, ale jak widac - bardzo sie panu Arestowiczowi chce.
  • Odpowiedz
@CzeslawRzeromski: Ale to jest krytyka obecnego podejścia władz Ukrainy, masz wprost napisane, że zdaniem typa dalsze wojowanie z Polską skończy się tak jak sto lat temu czyli brakiem Ukrainy na mapie
  • Odpowiedz
@Ciapatus: spoko, spoko. Na pewno. I dlatego na TG pelno komentarzy w stylu: nareszcie cos madrego powiedzial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak samo jak w rosji: to nie wojna rosjan, to wojna putina. Tam jest to samo.
  • Odpowiedz
@jedrzejk: calosc zdania brzmi w sensie: wiemy ze nas to unicestwi ale nadal bardzo chcemy.
Coz, jesli to jest zart to mozna zazartowac w druga strone: zbliza sie zima, problemy z opalem ale mozna palic w piecu ... sami wiecie kim. Fajny zarcik? Jak myslisz?
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: to nie jest TEN post, bo gdzie niby jest obrazek?
Poza tym, mnie to osobiscie dotyka bo jakkolwiek ja sobie mieszkam w Wiltshire, to moje corki w naszym mieszkaniu od roku daja schronienie komus kto przy nastepnym zarciku Arestowicza moze z usmiechem pojsc do kuchni i zartobliwie wbic im noz w plecy. Dzis moje corki spia w hotelu na moj koszt, maja spa, a jutro Ukraincy sie pakuja. Rano.
  • Odpowiedz
@CzeslawRzeromski czyli wyjęty z kontekstu fragment z doklejoną mapką z telegrama bardziej wiarygodny niż oficjalny post? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jak się odniesiesz do całości posta zamiast brnąć, że Arestowycz chce wojny z polską na podstawie zmanipulowanego gównoźródła?
Twoje rzewne historie mnie nie interesują.
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: a ja mam w doopie post oryginalny, widze reakcje na ten post w ukrainskich kanalach na telegramie gdzie spotyka sie z poparciem.
Twoja praca promowania "przyjaznej twarzy" Vpotencjalnej V kolumny w Polsce mnie malo interesuje,
Ale skoro tak sie troszczysz o Ukraincow to mam dla Ciebie zajecie. Wiem ze jedna rodzina bedzie pilnie od jutra szukac mieszkania. PEwnie juz szuka. Chcesz ich telefon?
Moze zamiast w necie to pomozesz rodakom
  • Odpowiedz
@CzeslawRzeromski dobra, nie pier*ol trollu. Od początku wiadomo, że chodzi ci tylko o kręcenie gównoburzy, skoro nawet nie chcesz się odnieść do oryginalnego postu, bo myślałeś, że manipulacja przejdzie gładko i nie będziesz musiał robić fikołków, żeby tylko nie przeczytać co Arestowycz naprawdę napisał.
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: tak myslalem ze nie masz jak pomoc z Kijowa. Popytaj, podzwon, 2K +1M + 2 bombelki czekaja... no do jutra do 10. Jak sie zdecydujesz to dysponuje zarowno ukrainskim jak i polskim numerem telefonu.
ale to oczywiscie tylko jeden z kolejnych przykladow REALNYCH dzialan mlodszego zastepcy riadowego ds wypok z Kijowa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz