Wpis z mikrobloga

  • 0
@malebro: tym razem właśnie planuje coś konkretniejszego... kilka lat temu się skusiłem na diablo x-ray i w sumie żałuje. Chyba, że do leżakowania to jest spoko.
@freddd: Mam z Grospola ale ten co zalinkowałeś serio wygląda cienko. Nawet tysiaka nie dałem a mój ma siatkę na plecach, regulowany zagłówek i regulowane podłokietniki (też na boki).
  • 0
@L3gion: a jaki model pan masz? ten mój co podałem, to głównie mi chodzi o kształt. Teraz na pewno już nie kupię żadnego kubełkowego shitu ;p
@freddd: https://www.amabilia-meble.pl/ Bierz od nich ale Profim Raya 21S. Stan używany ale idealny, płaciłem 380 zł + 60 za dostawę więc zaoszczędzisz kilkaset złotych. Właściwie to mój wyglądał jak nowy ze sklepu (tapicerka była oczywiście prana bo jest używany). Dla mnie bez zarzutów. Grospol nie ma regulowanych podłokietników a ten zielony Profim już ma także sam sobie odpowiedz czy warto dopłacać do nowego ze sklepu.
  • 0
@MercedesBenizPolska: ciekawi mnie ta regulacja siedziska przód - tył w tych fotelach grospol, wydaje mi się, że jest to przydatna funkcja czy się mylę? A drugie pytanie, możesz się w nim wygodnie usadowić i ustawić plecy w pozycji pionowej? mój obecny fotel właśnie lekko ciągnie do tyłu, markus ponoć też tak ma, i to jest wkurzające.
a jaki model pan masz? ten mój co podałem, to głównie mi chodzi o kształt. Teraz na pewno już nie kupię żadnego kubełkowego shitu ;p


@freddd: Nodi WS HD